POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.567.536 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 21-22.10.201719.10.2017

 
Ostatnia kolejka Ekstraligi nie odpowie na pytanie które drużyny zagrają w finale o złoto, a które o brązowy medal. Do rozegrania zostały jeszcze trzy zaległe spotkania z IX kolejki, a o nieodbytym meczu w Krakowie pomiędzy Juvenią, a Ogniwem Sopot wypowie się Komisja Gier i Dyscypliny.
Finiszuje także I liga, ale tu również są do rozegrania zaległe mecze. Zgodnie z regulaminem w finałowym meczu mogą zagrać jedynie Orkan Sochaczew i Skra Warszawa.
Po kilku latach przerwy wznowiono rozgrywki akademickie, w sobotę na stołecznym AWF zostanie rozegrany turniej siódemek o Puchar Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego.
W Lublinie, Gnieźnie i Gdyni zaplanowano półfinałowe turnieje Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Rugby 7, a w Krakowie, Ścinawie i Gdyni zostaną rozegrane trzy kolejne Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży
Serdecznie zapraszamy!
 
21-22.10.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XIV
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 13.00; Michałkiewicz, Jastrzębski, Kościelniak P.)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 15.30; Kasperek, Kościelniak L., Szczepański)
Master Pharm Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Lublin (niedziela, godz. 13.00;  Jasiński, Janeczko)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Awenta Siedlce (niedziela, godz. 14.00 Reks, Michalik)
 
22.10.2017 - I liga - Runda I - Kolejka VI
Orkan Sochaczew v Rugby Pomorze (godz. 15.00; Jastrzębski)
 
21.10.2017 : Puchar Rugby 7 ZG AZS, Warszawa
godz. 9.00, Marymoncka 34; Sędziowie: Reks, Michalik
 
22.10.2017 - MPJ 7 I Turniej Grand Prix, Łódź
godz.9.30; Sędzia główny i turniejowy- Michałkiewicz; Sędzia turniejowy- Kościelniak P.
 
22.10.2017 - MPK 7 I Turniej Grand Prix, Łódź
godz.9.30; Sędzia główny i turniejowy- Kościelniak L.; Sędziowie turniejowi- Bedyński, Pantoł
 
21.10.2017 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7, Lublin
godz. 11.00; Sędzia główny i turniejowy- Pantoł
 
21.10.2017 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7, Gniezno
godz. 10.00; Sędzia główny i turniejowy- Bedyński
 
22.10.2017 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7, Gdynia
Sędzia główny i turniejowy- Szczepański
 
22.10.2017 : X Turniej Krakowskiego Obwarzanka (RTDiM), Kraków
 
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ścinawa
 
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia

21.10.2017 : Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby Tag, Bełchatów
 
MMM7: Zapraszamy do Gniezna MMM7: Zapraszamy do Lublina

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.567.536 liczba odwiedzin od
01.01.2014