POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 18-21.07.201917.07.2019

 
Równocześnie zostaną rozegrane turnieje finałowe kobiet i mężczyzn w ramach Mistrzostw Europy Rugby 7 Grand Prix Series, panie będą rywalizowały w ukraińskim Charkowie, a panowie w krajowej Łodzi [więcej].
 
Na plaży w Olsztynie zostanie rozegrany Ukiel Beach Rugby Cup, rywalizować będą zespoły kobiece i męskie z całej Polski.
 
W Słubicach zostanie rozegrany ostatni turniej młodzieżowego rugby w sezonie 2018/2019, Turniej Rugby o Mistrzostwo Polski Kadetów Rugby 7 w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. W Grupie A zagrają KS Budowlani Łódź, Budowlani Lublin, Skra Warszawa i Husaria Kalisz, natomiast w Grupie B zagrają Orkan Sochaczew, Juvenia Kraków, Lechia Gdańsk i Husar Bolesławiec.
 
 
20-21.07.2019 : Mistrzostwa Europy 7 - WGPS, Charków (Ukraina)
Reprezentacja Polski Kobiet, mecze eliminacyjne grupy A:
godz. 11:28 : Szkocja v Polska
godz. 14:13 : Francja v Polska
godz. 17:20 : Polska v Ukraina
Transmisja z turnieju na Rugby Europe TV 
 
20-21.07.2019 : Mistrzostwa Europy 7 - GPS, Łódź
Reprezentacja Polski Mężczyzn, mecze eliminacyjne grupy B:
godz. 12:50 : Irlandia v Polska
godz. 15:35 : Walia v Polska
godz. 18:20 : Włochy v Polska
Ogłoszenie wyników XI edycji plebiscytu "Husarz Rugby"
Transmisje z turnieju przez całą sobotę i niedzielę w Polsacie Sport Fight oraz w internecie na Polsatsport.pl
 
20-21.07.2019 : Ukiel Beach Rugby Cup, Olsztyn
 
18-19.07.2019 : Turniej Rugby 7 Kadetów XXV OOM, Słubice
Dzień pierwszy: Eliminacje od godz. 10.00.
Dzień drugi: Półfinały od godz. 10.00, finały od godz. 11.20.
Wszystkie mecze: Stadion olimpijski w Słubicach, ul. Sportowa 1.
 
Zaproszenie na Bierhalle Beach Rugby Husarze podczas GPS7 w Łodzi
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia