POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.017.563 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 15-18.06.201713.06.2017

 
W najbliższy weekend rywalizację w Mistrzostwa Europy 7 rozpoczynają panie, pierwszy z dwóch tegorocznych turniejów rozegrają w Malemort. Polski w rozgrywkach grupowych trafiły na Holandię, Rosję i Hiszpanię.
 
W kraju również dominować będą siódemki. VI Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7 zostanie rozegrany w Unisławiu, a XIII już Turniej o Puchar Polski Rugby 7 w Bytomiu, w Lublinie odbędą się Finały Mistrzostw Polski Juniorów 7, a w Krakowie Finały Mistrzostw Polski Kadetów 7.
 
Nadal trwają rozgrywki II ligi, w tym tygodniu mecze odbędą się we czwartek i niedzielę, a na zakończenie zapowiedzi dwa Regionalne Turniej Dzieci i Młodzieży w Nowym Sączu i Gdańsku.
 
Serdecznie zapraszamy na stadiony!
 
17-18.06.2017 - Mistrzostwa Europy 7 : Grand Prix Series - Malemort (Francja), Reprezentacja Polski Kobiet
 
17.06.2017 : VI Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7, Unisław
godz. 11.00; sędzia główny- Szostek, sędziowie turniejowi- Szczepański, Jasiński, Kościelniak P., Kasperek 
 
15.06.2017 - II liga - Runda I - Kolejka VI
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok v Legia Warszawa (godz. 12.00; Kasperek)
 
18.06.2017 - II liga - Runda I - Kolejka VI
Gr. Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki (godz. 17.00; Giroud)
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin v Arka Rumia (godz. 15.00; Kościelniak P.)
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań (godz. 11.30; Rogowski)
 
18.06.2017 : XIII Turniej Puchar Polski Rugby 7, Bytom
godz. 11.00; sędzia główny i turniejowy- Bedyński, sędzia turniejowy- Pantoł 
 
17.06.2017 - Finały Mistrzostw Polski Juniorów 7, Lublin
godz. 11.00; sędzia główny- Piotrowicz, sędziowie turniejowi- Reks, Pantoł 
 
18.06.2017 - Finały Mistrzostw Polski Kadetów 7, Kraków
godz. 11.00; sędzia główny- Piotrowicz, sędziowie turniejowi- Reks, Michalik 
 
17.06.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
 
18.06.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
 
PPR7: Zaproszenie do Bytomia - Aktualizacja MPS7: Zaproszenie do Unisławia - Aktualizacja

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.017.563 liczba odwiedzin od
01.01.2014