banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.779.933 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 15-16.10.201612.10.2016


Po niezwykle bogatym w wydarzenia poprzednik weekendzie czeka nas nieco spokojniejszy. W Gnieźnie zostanie rozegrany III turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7, rozgrywki ligowe obejmą tylko Grupę Zachodnią II ligi, odbędą się mecze eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Mistrzostw Polski Kadetów, a w Jarocinie zostanie rozegrany Turniej Nadziei Olimpijskich, kolejna impreza z cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży.
Natomiast w niedzielę w Warszawie będzie obradować Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Polskiego Związku Rugby.
 
16.10.2016 : Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów PZR, Warszawa 
godz. 12.00 (I termin), 12.15 (II termin), AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34, budynek 36, sala 21.
 
16.10.2016 : III Turniej MPS Rugby 7, Gniezno
godz. 10.00, Stadion Miejski, ul. Strumykowa
Sędzia główny- Szostek; sędziowie turniejowi- Jasiński, Szczepański, Jastrzębski, Bedyński, Bejm, Pantoł
 
15-16.10.2016 - II Liga - Runda I - Kolejka IV
Grupa Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań (sobota, godz. 16.00; Pawlik)
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 15.00; Wilk)
 
15-16.10.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów/OOM - Kolejka I
Arka Gdynia v Posnania Poznań
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 12.00)
 
15-16.10.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia (sobota, godz. 19.15)
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 13.00)
 
16.10.2016 - Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM, Jarocin
godz. 10.00, boisko, ul. Maratońska (Wilk, Pawlik) 
 
Lubin: Zaproszenie na II Bieg Rugbysty Champions Cup w Polsacie Sport!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.779.933 liczba odwiedzin od
01.01.2014