POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.580.060 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 09-13.11.201609.11.2016


Ostatni tegoroczny weekend na krajowych boiskach, nie jest to wprawdzie koniec rozgrywek, ale będą się już odbywały tylko pojedyncze imprezy. Dłuższy niż zwykle weekend wypełnią mecze o Puchar Polski w Ekstraklasie i II lidze, turniej Pucharu Polski Rugby 7, mecze eliminacji MP Juniorów i Kadetów, charytatywny turniej "Rugby z Wąsem" oraz ostatni Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
11.11.2016 - Ekstraliga - Finał Pucharu Polski  
Master Pharm Budowlani SA Łódź v MKS Ogniwo Sopot (piątek, godz. 13.00; Jasiński, Michałkiewicz, Reks)
Transmisja w internecie na Imprezy Live [kliknij]
 
11.11.2016 - II liga - Finał Pucharu Polski  
KS Posnania Poznań v KS Rugby Ruda Śląska (piątek, godz. 13.00; Giroud, Bedyński)
 
12.11.2016 : V Turniej PP Rugby 7, Warszawa
Sędzia główny- Reks; sędziowie turniejowi- Michalik, Michałkiewicz, Pantoł, Pawlik
godz. 10.30, boisko AWF, ul. Marymoncka 34
 
12.11.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków (sobota, godz. 13.00; Bedyński)
 
09.11.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin (środa, godz. 14.30)
 
13.11.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Lechia Gdańsk v BBRC Łódź (niedziela, godz. 13.00)
 
11.11.2016 - Rugby z Wąsem - Wrocław [więcej
godz. 12.00, boisku w Parku na Biskupinie, ul. Braci Gierymskich

13.11.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia
godz. 10.00, boisko Orlika, ul. Świętopełka 24
 
Konkurs na Sekretarza Generalnego PZR PPR7: Zaproszenie do Warszawy - Aktualizacja 2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.580.060 liczba odwiedzin od
01.01.2014