POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.354 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 01-02.04.201730.03.2017

 
Najbliższy weekend na krajowych boiskach zapowiada się bardzo interesująco. Wiosenne rozgrywki rozpoczynają panie w Lubinie V Turniejem Mistrzostw Polski, w rozgrywkach ligowych zapowiadamy 12 spotkań na wszystkich poziomach, zagra Ekstraliga, I i II liga, szczególnie w tej pierwszej mamy ciekawy układ spotkań. 
Natomiast w Łodzi i Warszawie kolejne mecze eliminacji Mistrzostw Polski Kadetów.
 
01.04.2017 : V Turniej Mistrzostw Polski Kobiet, Lubin
godz. 10.00, boisko Regionalnego Centrum Sportu, ul. Odrodzenia 28b (Bejm- sędzia główny; Piaskowski, Pawlik - sędziowie turniejowi)
Relacja na żywo w Telewizji Regionalnej [kliknij]
 
01-02.04.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka II
RC Arka Gdynia v MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 13.00; Jasiński, Kościelniak L., Jastrzębski)
Master Pharm Budowlani SA Łódź v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 15.00; Reks, Michalik, Sienkiewicz)
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 15.00; Jasiński, Marciniak, Jastrzębski)
KS Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00, Bedyński, Sienkiewicz, Pantoł)
 
01-02.04.2017 - I liga - Runda I - Kolejka I
RKS Skra Warszawa v KS Posnania Poznań (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Kościelniak P.)
RC Orkan Sochaczew v RC Czarni Pruszcz Gdański (niedziela, godz. 14.00; Kasperek, Rogowski)
 
01-02.04.2017 - II liga - Runda I - Kolejka I
Gr. Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok (sobota, godz. 13.00; Bedyński)
Legia Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki (niedziela, godz. 14.00; Reks)
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Sparta Jarocin (sobota, godz. 10.30; Rogowski)
Arka Rumia v Chaos Poznań (sobota, godz. 14.00; Kasperek)
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa (sobota, godz. 18.00; Wilk)
Miedziowi Lubin v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 14.00; Piaskowski)
 
01-02.04.2017 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
BBRC Łódź v Lechia Gdańsk (sobota, godz. 13.00; Pantoł)
Legia Warszawa v Budowlani Lublin (niedziela, godz. 12.00; Pawlik)
 
Europejskie Puchary na żywo w Polsacie! Akredytacje na Polska v Holandia

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.354 liczba odwiedzin od
01.01.2014