POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

9.998.513 liczba odwiedzin od
01.01.2014

WRSS: Sydney 7's28.01.2018

 
Rozegrany w dniach 26-28 stycznia br. turniej Sydney Sevens to trzecia impreza cyklu HSBC World Rugby Sevens Series, w Australii zwyciężyła reprezentacja gospodarzy pokonując w finale Południową Afrykę 29:0
 
Rozgrywki mężczyzn składają się w tym sezonie z dziesięciu imprez, następna odbędzie się w Hamilton w dniach 03-04 lutego 2018, a kolejne w Las Vegas, Vancouver, Hong Kongu, Singapurze, Londynie i Paryżu.
 
Grupa A: 1.Fiji; 2.Nowa Zelandia; 3.Samoa; 4.Rosja 
Grupa B: 1.Argentyna; 2.Kenia; 3.Francja; 4.Walia 
Grupa C: 1.Południowa Afryka; 2.Anglia; 3.Papua Nowa Gwinea; 4.Hiszpania
Grupa D: 1.Australia; 2.USA; 3.Szkocja; 4.Kanada
Ćwierćfinały: Południowa Afryka v Kenia 17:0; Australia v Nowa Zelandia 24:12; Fiji v USA 7:24; Argentyna v Anglia 10:0
Półfinały: USA v Południowa Afryka 7:35; Australia v Argentyna 29:0
Mecz o III miejsce: USA v Argentyna 10:31
Finał: Południowa Afryka v Australia 0:29
 
Klasyfikacja Sydney 7's: 1.Australia 22 pkt; 2.Południowa Afryka 19; 3.Argentyna 17; 4.USA 15; 5.Nowa Zelandia 13; 6.Fiji 12; 7.Anglia 10; 8.Kenia 10; 9.Francja 8; 10.Walia 7; 11.Samoa 5; 12.Rosja 5; 13.Kanada 3; 14.Szkocja 2; 15.Hiszpania 1; 16.Papua Nowa Gwinea 1.
 
Klasyfikacja po 3 turniejach: 1.Południowa Afryka 58; 2.Nowa Zelandia 54 pkt; 3.Australia 43; 4.Argentyna 41; 5.Fiji 40; 6.Anglia 37; 7.USA 28; 8.Francja 26; 9.Kenia 23; 10.Kanada 23; 11.Samoa 22; 12.Walia 15; 13.Hiszpania 15; 14.Szkocja 13; 15.Rosja 7; 16.Uganda 4; 17.Papua Nowa Gwinea 1.
 
Zdjęcia www.worldrugby.org
 
WRWSS: Sydney 7's DRV Rugby Forum w Hanowerze

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

9.998.513 liczba odwiedzin od
01.01.2014