POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.699 liczba odwiedzin od
01.01.2014

WRSS: Cape Town 7'11.12.2017

 
Rozegrany w dniach 09-10 grudnia br. turniej Cape Town Sevens to druga impreza cyklu HSBC World Rugby Sevens Series, w Południowej Afryce zwyciężyła reprezentacja Nowej Zelandii pokonując w finale Argentynę 38:14. 
 
Rozgrywki mężczyzn składają się w tym sezonie z dziesięciu imprez, następna odbędzie się w Sydney (Australia) w dniach 26-28 stycznia 2018, a kolejne w Hamilton, Las Vegas, Vancouver, Hong Kongu, Singapurze, Londynie i Paryżu.
 
Grupa A: 1.Południowa Afryka; 2.Francja; 3.Kenia; 4.Rosja 
Grupa B: 1.USA; 2.Nowa Zelandia; 3.Australia; 4.Hiszpania 
Grupa C: 1.Anglia; 2.Argentyna; 3.Szkocja; 4.Uganda
Grupa D: 1.Kanada; 2.Fiji; 3.Walia; 4.Samoa 
Ćwierćfinały: Południowa Afryka v Fiji 31:26; Anglia v Nowa Zelandia 12:17; Kanada v Francja 35:7; USA v Argentyna 12:28
Półfinały: Południowa Afryka v Nowa Zelandia 12:19; Kanada v Argentyna 12:14
Mecz o III miejsce: Południowa Afryka v Kanada 7:0
Finał: Nowa Zelandia v Argentyna 38:14 (14:7)
 
Klasyfikacja Cape Town 7's: 1.Nowa Zelandia 22 pkt; 2.Argentyna 19; 3.Południowa Afryka 17; 4.Kanada 15; 5.Fiji 13; 6.USA 12; 7.Anglia 10; 8.Francja 10; 9.Australia 8; 10.Hiszpania 7; 11.Samoa 5; 12.Walia 5; 13.Kenia 3; 14.Uganda 2; 15.Szkocja 1; 16.Rosja 1.
 
Klasyfikacja po 2 turniejach: 1.Nowa Zelandia 41 pkt; 2.Południowa Afryka 39; 3.Fiji 28; 4.Anglia 27; 5.Argentyna 24; 6.Australia 21; 7.Kanada 20; 8.Francja 18; 9.Samoa 17; 10.Hiszpania 14; 11.Kenia 13; 12.USA 13; 13.Szkocja 11; 14.Walia 8; 15.Uganda ; 16.Rosja 2.

Zdjęcia www.worldrugby.org
 
Nowe kluby w warmińsko-mazurskim Edukacja antydopingowa na konsultacjach kadr młodzieżowych

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.699 liczba odwiedzin od
01.01.2014