POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.345.093 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na zgrupowanie do Łodzi - Aktualizacja27.07.2016


Zgrupowanie Reprezentacji Polski U20 (roczniki 1997-1998) odbędzie się w dniach 31.07 - 5.08.2016 r. w Łodzi. Zbiórka zawodników w dniu 31.07. 2016 r. do godz. 18.00 w Hostel Molo, ul. Okopowa 70/106, 91-849 Łódź, (wjazd od ul. Marysińskiej).
 
Zawodnicy powinni posiadać ze sobą:
-dokument tożsamości,
-ważne badania lekarskie,
-ubrania i obuwie do treningów na boisku naturalnym, syntetycznym, sali sportowej i siłowni
-koszulki i spodenki reprezentacyjne (białe i czerwone)
-bilet (lub kopia) komunikacji publicznej w obie strony, w celu rozliczenia przejazdu.
 
Zgrupowanie kończy się w dniu 05.08.2016 r. około godz. 12.00
 
Zawodnicy powołani:
 
Budowlani SA Łódź:
1. Szymon Witkowski 
2. Aleksander Michaus
3. Przemysław Serafin 
4. Damian Wlaźlak 
5. Paweł Urbaniak 
 
KS Budowlani Łódź:
6. Robert Kacprowicz 
7. Patryk Pietrakowski 
 
Lechia Gdańsk:
8. Milan Kossakowski 
9. Paweł Boczulak 
10. Robert Wójtowicz 
11. Jakub Możejko  
12. Miłosz Bracik  
 
Orkan Sochaczew:
13. Tomasz Markiewicz  
14. Mateusz Popiołek 
15. Adrian Niemiec  
16. Mateusz Plichta
 
Ogniwo Sopot:
17. Mateusz Nitschke  
18. Dawid Najdul 
19. Adam Piotrowski  
20. Artur Ciechanowicz  
21. Mateusz Piotrowski 
 
Budowlani Lublin:
22. Arkadiusz Dankiewicz  
23. Wojciech Brzezicki 
24. Maciej Grabowski 
 
Sparta Jarocin: 
25. Krzysztof Ermanowicz 
26. Kacper Włodarek 
 
Pogoń Siedlce:
27. Mateusz Siekierka
 
Skra Warszawa:
28. Damian Koszla
 
KS Rugby Ruda Śląska:
29. Paweł Pepliński
 
Stround RFC Londyn (Anglia):
30. Adrian Potrykus
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa – trener 
Karol Czyż – trener asystent 
Robert Cajzer – fizjoterapeuta 
Bogdan Lewandowski – kierownik
 
Krzysztof Okapa

HRK Hundested poszukuje zawodników Rugbyliada Rugby 7 w Krakowie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 5 25
2 RC Lechia Gdańsk 4 14
3 RC Orkan Sochaczew
6 11
4 RC Arka Gdynia 4 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Ogniwo Sopot 3 15 
3 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
4 OKS Skra Warszawa 6 10 
5 RzKS Juvenia Kraków 6 1

 Wyniki

9.345.093 liczba odwiedzin od
01.01.2014