POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania na Szwajcaria v Polska12.11.2019


Powołania na Konsultację i mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U20 Szwajcaria - Polska
 
Termin :  18-24 listopada 2019
Miejsce : Bolesławiec, Rumily (Francja), Yverdon  (Szwajcaria) 
Adres :    Pensjonat "U Janiny", ul. Hugo Kołątaja 20a, Bolesławiec
 
Lista powołanych zawodników:

KS Budowlani Lublin
1. Dominik Tomaszewski   nr licencji 7413
2. Paweł Siedlecki               nr licencji 7538 
3. Jakub Dec                         nr licencji 8022
 
RC Orkan Sochaczew  
1. Michał Szwarc           nr licencji 7552
2. Sebastian Misiak       nr licencji 7557
3. Jan Mroziński             nr licencji 7542
4. Kamil Zieliński            nr licencji 8039
5. Patryk Romanowski  nr licencji 8135    
6. Przemysław Dobijański      nr licencji 7934  
7. Antoni Gołębiewski    nr licencji 7056 
8. Mateusz Panek            nr licencji 7547 
9. Bartosz Popławski       nr licencji  

MKS Ogniwo Sopot
1. Jakub Burek                 nr licencji 6769
2. Wiktor Wilczuk            nr licencji 8349

RC Lechia Gdańsk 
1. Igor Górniewicz            nr licencji 6831
2. Olaf Niespodziany        nr licencji 7408
3. Mikołaj Wieczorkowski  nr licencji 4962 
 
MKS Pogoń Siedlce
1. Krystian Adamiak         nr licencji 77525
2. Igor Pątek                      nr licencji 7830 
3. Adrian Skrzydlewski     nr licencji 9494
 
KS Budowlani Łódź
1. Łaszcz Michał                nr licencji 7937 
 
RC Arka Gdynia 
1. Mohyła Dominik         nr licencji 8129 
 
OKS Skra Warszawa 
1. Ksawery Struss           nr licencji 8041 

RzKS Juvenia Kraków 
1. Artur Bryl                     nr licencji 5393 
2. Jakub Kijak                   nr licencji 10456 
3. Marcin Morus              nr licencji 3596 
4. Mateusz Polakiewicz  nr licencji 7249 
5. Bartosz Janeczko         nr licencji 2654 
6. Michał Jurczyński         nr licencji 2655 
 
Master Pharm Rugby Łódź
1. Hubert Lewandowski      nr licencji 6588 
2. Jakub Szmajewski            nr licencji 6590 
 
Poznania Poznań 
1. Oskar Dębiński                 nr licencji 7201 
 
Alfa Bydgoszcz 
 1  Dawid Wołoch                   nr licencji 7259 

Zawodnicy rezerwowi:
KS Budowlani Lublin 
1. Gabriel Brożek nr licencji 7416
2. Grzegorz Kędzierski nr licencji 4445
3. Sylwester Gąska    nr .licencji 6083 
Skra Warszawa 
1. Łukasz Chain          nr licencji 9941 
KS Budowlani Łódź 
1. Makary Madej        nr licencji 9164 
RC Orkan Sochaczew 
1. Mateusz Sobański   nr licencji
2. Alan Dudkowski       nr licencji 
Saint Malo 
1. Igor Ignaczak             nr licencji 10481 
 
Sztab szkoleniowy:
Trener - Grzegorz Kacała 
Trener - Krzysztof Krzewicki
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Kajetan Baryła
 
1. Przyjazd w dniu 18.11.2019 do godz. 14.00, Bolesławiec, Pensjonat "U Janiny" ul. Hugo Kołątaja 20a.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku naturalnym i sztucznym, 
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. W dniu 20.11.2019 z powołanych zawodników zostanie wyselekcjonowany skład który o godz.16.30 wyjedzie do Rumily (Francja) oraz Yverdon (Szwajcaria) na mecz Szwajcaria - Polska. 
4. Zakończenie w dniu 24.11.2019 około godz. 13.00 (Polska).
 
Grzegorz Kacała

RET: Powołania na Szwajcaria v Polska RC Sparta Praha mistrzem Czech
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1