POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 345

7.904.305 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na ME w Pradze - Aktualizacja22.08.2017

 
Skład Reprezentacji Polski U20 w rugby na Mistrzostwa Europy w Pradze !!!
 
Zbiórka zawodników w dniu 25.08.2017 r. do godz. 16.00 w Klubie Sportowym Budowlani Łódź, ul. Górnicza.

Plan:
25.08.2017 r. 
godz. 17.00 trening na boisku 
godz. 19.00 odprawa i nocleg 
26.08.2017 r. 
godz. 5.30 śniadanie 
godz. 6.00 wyjazd do Pragi 
Planowany powrót do Łodzi w dniu 03.09.2017 r. w godz. popołudniowych.
 
Zawodnicy muszą posiadać: 
- ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu do Łodzi).
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik do dnia 14.08.2017 r. musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
01. Mateusz Czapiga - Brighton Blues (Anglia)
02. Adrian Potrykus - Stroud Rugby (Anglia)
03. Krzysztof Gola - Juvenia Kraków/RC Częstochowa
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Dawid Wesołowski - Lechia Gdańsk
06. Dawid Kinast - Posnania Poznań
07. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
08. Nicolas Pacewicz - RC Matheysin SD La Mure (Francja)
09. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
10. Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Arka Gdynia
13. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
14. Mateusz Piotrowski - Ogniwo Sopot
15. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
18. Jakub Możejko - Reading RFC (Anglia)/Lechia Gdańsk
19. Szymon Twardowski - Northampton (Anglia)/Skra Warszawa
20. Kamil Mrugalski - Juvenia Kraków
21. Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
22. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
23. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
24. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
25. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
26. Dominik Machlik - Arka Gdynia
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener 
Karol Czyż - asystent trenera
Bartłomiej Czarnecki - fizjoterapeuta 
Dawid Miłoszewski- fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Jerzy Woydyłło: Podwaliny pod Polski Związek Rugby Orzeczenia Komisji Gier i Dyscypliny - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 6% 55-lecie 6% 60-lecie 77%

Wszystkich głosów 345

7.904.305 liczba odwiedzin od
01.01.2014