POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołanie na Mistrzostwa Europy27.03.2017

 
Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 07-16.04.2017 r. kadra narodowa U18 w Rugby XV bierze udział w rozgrywkach Pucharu Europy U18 we Francji w Bretanii. Ostatnie dni przed mistrzostwami kadra narodowa spędzi na kilkudniowej konsultacji startowej w miejscowości St. Malo we Francji. Konsultacje wraz z udziałem w udziałem w Mistrzostwach Europy U18 odbędą się w dniach od 02 do 16 kwietnia br.
 
Prosimy zawodników o stawienie się w dniu 02.04.2017 r. (niedziela):
- Pierwsza grupa - AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34, Warszawa),
zbiórka 13.30, wyjazd 14.00
- Druga grupa - KS Budowlani Łódź (ul. Górnicza 5, Łódź), zbiórka 15.00, wyjazd 15.30
 
RC Orkan Sochaczew
Paradowski Patryk
Litwińczuk Adam
Woźniak Daniel
Olejek Krystian
Lazzari Maurokevin
Mechecki Krystian
Książek Patryk
 
KS Budowlani Łódź
Plesiński Cezary
Kafarski Michał
Olejnik Patryk
Gryżewski Maciej
Szmajewski Jakub
Białek Igor
Wyderka Tomasz
 
KS Budowlani Lublin
Rudziński Oskar
Musur Jakub Michał
Kamiński Jakub
Wiśniewski Kacper
Posłajko Konrad
Kasprzak Stanisław
 
RC Arka Gdynia
Klein Patryk
Ziętkowski Rafał
 
RzKS Juvenia Kraków
Jurczyński Michał
Rapacz Jakub
 
MKS Ogniwo Sopot
Burek Jakub
 
RC Lechia Gdańsk
Oskar Zieliński
 
Sztab szkoleniowy:
Pustkowski Przemysław
Formela Tomasz
Górniewicz Zbigniew
Siuta Wojciech 
Marek Ignaczak 
 
Zawodnicy muszą posiadać :
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu.
Planowany powrót do Polski w dniu 17.04.2017 w godzinach porannych (07.00 - 09.00).
 
Przemysław Pustkowski
 
Ekstraliga: Budowlani SA Łódź pokazują moc Łódź: Czas owalnej piłki
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0