POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na zgrupowanie i test mecz10.03.2017

 
W dniach 15-19.03.2017 Reprezentacja Polski U18 spotka się na konsultacji startowej w Myślenicach skąd wyjedzie na test mecz z reprezentacją Czech do Pragi. Mecz odbędzie się 18.03.2017 w Pradze. Będzie to ostatni sprawdzian reprezentacji U18 przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się od 07.04 do 16.04.2017 r. we Francji.
 
Zbiórka zawodników 15.03.2017 do godziny 16.00 w hotelu "Black & White" w Myślenicach, ul. Leśna 1. 
 
Powołani zawodnicy:
01. Patryk Klein - Arka Gdynia
02. Rafał Ziętkowski - Arka Gdynia
03. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
04. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
05. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
06. Michał Musur - Budowlani Lublin
07. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
08. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
09. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
10. Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
11. Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź
12. Igor Białek - KS Budowlani Łódź
13. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
14. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
15. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
16. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
17. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
18. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
19. Jakub Burek - Ogniwo Sopot
20. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
21. Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
22. Maurokevin Lazzari - Orkan Sochaczew
23. Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew
24. Patryk Książek - Orkan Sochaczew
25. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
26. Adam Litwińczuk - RC Białystok
 
Sztab szkoleniowy:
Przemysław Pustkowski - trener
Tomasz Formela - asystent trenera
Zbigniew Górniewicz - kierownik reprezentacji
Wojciech Siuta - fizjoterapeuta
 
RET: Kadra na Mołdawia v Polska - Aktualizacja 2 Nowa Zelandia testuje "Niebieską Kartkę"
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1