POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.580.109 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18: Powołania na mecz z Czechami07.03.2017

 
W dniach 15-19.03.2017 reprezentacja Polski U18 spotka się na konsultacji startowej w Krakowie skąd wyjedzie na test mecz z reprezentacją Czech. Mecz odbędzie się 18.03.2017 w Pradze o godz. 11.00. Będzie to ostatni sprawdzian reprezentacji U18 przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się od 07.04 do 16.04.2017 r. we Francji. 
 
Powołani zawodnicy:
01. Patryk Klein - Arka Gdynia
02. Rafał Ziętkowski - Arka Gdynia
03. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
04. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
05. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
06. Michał Musur - Budowlani Lublin
07. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
08. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
09. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
10. Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
11. Maciej Gryżewski - KS Budowlani Łódź
12. Igor Białek - KS Budowlani Łódź
13. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
14. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
15. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
16. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
17. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
18. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
19. Jakub Burek - Ogniwo Sopot
20. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
21. Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
22. Maurokevin Lazzari - Orkan Sochaczew
23. Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew
24. Patryk Książek - Orkan Sochaczew
25. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
26. Adam Litwińczuk - RC Białystok
Rezerwa:
01. Kacper Wiśniewski - Budowlani Lublin
02. Jakub Rapacz - Juvenia Kraków
03. Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź
04. Tomasz Wyderka - KS Budowlani Łódź
05. Hubert Lewandowski - Budowlani Łódź
06. Maksymilian Tarmanowski - Orkan Sochaczew
 
Sztab szkoleniowy:
Przemysław Pustkowski - trener
Tomasz Formela - asystent trenera
Zbigniew Górniewicz - kierownik reprezentacji
Wojciech Siuta - fizjoterapeuta
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu): 
- strój do treningu na powietrzu (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) oraz hali sportowej
- obuwie do treningu na: boisku naturalnym i sztucznym oraz hali sportowej i siłowni
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu 
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera kadry wojewódzkiej lub klubowego skontaktować się z trenerem Przemysławem Pustkowski tel. 502 31 31 51).
 
Przemysław Pustkowski
 
WRSS: Las Vegas 7' Sochaczew: Dzień Kobiet na boisku

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.580.109 liczba odwiedzin od
01.01.2014