POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18 7: Powołania do Sochaczewa01.09.2016


Konsultacja kadry Polski U18 Rugby 7 w Sochaczewie
 
W dniach 12 - 15.09.2016 r. w Sochaczewie odbędzie się konsultacja kadry Polski Rugby 7 do lat 18.
Przyjazd zawodników 12 września br. do godz. 18.00, Hotel Kameralna, Sochaczew, ul. Romualda Traugutta 24B (naprzeciwko Hotelu Chopin). 
Treningi: Obiekty MOSiR Sochaczew, ul. Warszawska 80.
 
Zawodnicy powinni posiadać podczas konsultacji:
 - sprzęt do treningu rugby
 - buty wkręty
 - buty lanki
 - obuwie płaskie sportowe (do biegania)
 - koszulkę białą
 - koszulkę czerwoną
 - badania lekarskie
- dowód osobisty lub paszport
W razie nieobecności proszę skutecznie poinformować na min 48h przed rozpoczęciem konsultacji trenera Jakuba Sekleckiego nr. Tel. 504829795
 
Powołania:
RC Lechia Gdańsk
01. Kossakowski Milan
02. Zieliński Oskar
03. Bracik Miłosz
 
Sparta Jarocin
04. Żarczyński Maciej
 
RC Orkan Sochaczew
05. Sadowski Bartłomiej
06. Mechecki Krystian
07. Niemiec Adrian
08. Czarnecki Piotr
09. Lazzari Mauro
 
KS Budowlani Lublin
10. Brzezicki Wojciech
11. Kamiński Jakub
12. Musur Jakub
      
KS Budowlani Łódź
13. Pustkowski Bartłomiej
 
Ogniwo Sopot
14. Drewczyński Kacper
15. Ciechanowicz Artur
     
Pogoń Siedlce
16. Krystian Olejek

Juvenia Kraków
17. Korusiewicz Arkadiusz

Uwaga: z wyżej wymienionych zawodników zostanie wyselekcjonowana 12 osobowa grupa, która bezpośrednio z konsultacji pojedzie na Mistrzostwa Europy 7, które odbędą się w Bukareszcie. Wylot z Warszawy 15.09.2016 r., powrót 19.09.2016 r.
      
Trener: Jakub Seklecki
Trener II: Jakub Lisiewski
Fizjoterapeuta: Robert Bulik
 
Przygotował: Jakub Seklecki

Porządek obrad Walnego Zgromadzenia Delegatów RET: Plakat i Bilety na Polska v Ukraina
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11