POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.579.749 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U16: Powołania na konsultację do Sochaczewa - Aktualizacja04.03.2018

 
Konsultacja Kadry Mężczyzn Rugby XV U16 (2002/2003)
 
Termin: Sochaczew, 8-11.03.2018
Miejsce: 
1.nocleg, wyżywienie: Hotel Kameralna ul. Traugutta 24B, 96-500 Sochaczew  
2.treningi: Boisko MOSiR Sochaczew ul. Warszawska 80
 
Lista powołanych zawodników:
01. Cisak Jakub - KS Budowlani Łódź 
02. Madej Makary - KS Budowlani Łódź
03. Łaszcz Michał - KS Budowlani Łódź
04. Zjawiony Mateusz - KS Budowlani Łódź
05. Sikora Piotr - KS Budowlani Łódź
06. Muras Kacper - KS Budowlani Łódź
07. Owczarek Alan - KS Budowlani Łódź
08. Gąska Sylwester - Budowlani Lublin 
09. Litke Krystian - Budowlani Lublin
10. Siczek Jakub - Budowlani Lublin 
11. Panasiewicz Jan - Budowlani Lublin
12. Dec Jakub - Budowlani Lublin
13. Druzgała Kamil - Juvenia Kraków
14. Spórna Jakub - Juvenia Kraków
15. Warzecha Paweł - Juvenia Kraków
16. Czontkowski Mateusz - Juvenia Krakow
17. Mohyła Dominik - Arka Gdynia
18. Jopek Jakub - Lechia Gdańsk 
19. Ciszek Robert - Lechia Gdańsk
20. Wojnicz Jerzy - Ogniwo Sopot
21. Głownia Paweł - Ogniwo Sopot
22. Sakwa Patryk - Ogniwo Sopot
23. Szwarc Adam - RC Orkan Sochaczew 
24. Wróbel Kacper - RC Orkan Sochaczew
25. Zieliński Kamil - RC Orkan Sochaczew
26. Wojciech Kryś - RC Orkan Sochaczew 
27. Bregu Cristiano - RC Orkan Sochaczew
28. Kocimski Igor - RC Orkan Sochaczew 
29. Szwarc Paweł - RC Orkan Sochaczew
30. Stefaniuk Michał - Pogoń Siedlce
31. Pątek Igor - Pogoń Siedlce 
32. Redzik Bartłomiej - Pogoń Siedlce
33. Jarmuszewki  Kacper - Legia Warszawa 
34. Mieszko Lech - Legia Warszawa 
35. Połeć Kacper - BBRC Łódź
36. Zięba Dawid KS Husar Bolesławiec

Rezerwa
Machowina Łukasz - Ogniwo Sopot 
Szablewski Kacper - Ogniwo Sopot
Wilczuk Wiktor - Ogniwo Sopot 
Rychliński Mateusz - Legia Warszawa
Gilowski Błażej - Legia Warszawa
Ziomek Piotr - Legia Warszawa
Jelinek Dawid - BBRC Łódż 
Nowicki  Dawid - BBRC Łódż 
Topolski Damian - BBRC Łódż 
Nowak Mateusz - KS Budowlani Łódź
Berger Jakub - KS Budowlani Łódź
Targoński Paweł - Budowlani Lublin
Marzec Łukasz - Budowlani Lublin
Filistyński Maciej - KS Husar Bolesławiec 
 
Rocznik 2003’
Szufliński Filip - Orkan Sochaczew 
Lewandowski Adam - Orkan Sochaczew 
Jagodziński Patryk - Orkan Sochaczew
Siedlecki Michał - Legia Warszawa 
Cholewa Bartłomiej - Juvenia Kraków

Sztab Szkoleniowy:
Maciej Misiak - I trener 
Marek Maciejewski - trener/kierownik
Piotr Choduń - trener
Tomasz Malesa - trener
Jakub Sobieraj - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu 8.03.2018 (czwartek) do godz. 15.00, Hotel Kameralna ul. Traugutta 24B, 96-500 Sochaczew
2. Zawodnicy muszą posiadać: 
- obuwie do treningu i gry na boisku, siłowni, bieżni
- ubrania: koszulki reprezentacyjne.
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- bilety komunikacji itp.
3. Zakończeni konsultacji w dniu 11.03.2018 o godz. 13.30
Uwaga!!! Zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nie obecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 5.03.2018 do godz. 19.00 drogą mailową na adres silver@rugby.info.pl
 
Harmonogram zgrupowania:
08.03 (czwartek)
15.00 – przyjazd uczestników
16.00 – 18.00 – trening, boisko
19.00 – kolacja
20.00-21.00 – zajęcia organizacyjne i teoretyczne
09.03. (piątek)
07.30 – 8.30 – rozruch, boisko
09.00 – śniadanie
11.00 – 12.30 – trening, boisko
13.30 – obiad
16.00-17.30 – trening boisko
19.00 – kolacja
20.00-21.00 – zajęcia teoretyczne
10.03. (sobota)
7.30-8.30 – rozruch boisko
9.00 – śniadanie
11.00 – 12.30 – trening, boisko
13.30 – obiad
16.00-17.30 – trening boisko
19.00 – kolacja
20.00-21.00 – zajęcia teoretyczne
11.03 (niedziela)
8.30 – śniadanie
10.30-12.30 – test mecz
13.00 – obiad
13.30 – zakończenie konsultacji i wyjazd
 
U20: Holandia v Polska 46:31 KNK7 U18: Powołania na konsultację

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.579.749 liczba odwiedzin od
01.01.2014