POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.312.519 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Tournee Europejskich drużyn30.06.2014

Czerwiec to tradycyjnie czas tournee europejskich reprezentacji po Antypodach, niestety ich bilans jest dla naszego kontynentu niekorzystny, ale zgodny z Rankingiem IRB, którego trzy pierwsze miejsca „okupują” Nowa Zelandia, Południowa Afryka i Australia.
 
Irlandia w Argentynie
07.06.2014   Resistencia   Argentyna v Irlandia 17:29
14.06.2014   Tucuman   Argentyna v Irlandia 17:23
 
Francja w Australii
07.06.2014   Brisbane   Australia v Francja 50:23
14.06.2014   Melbourne   Australia v Francja 6:0
21.06.2014   Sydney   Australia v Francja 39:13
 
Włochy na Wyspach Pacyfiku
07.06.2014   Suva   Fiji v Włochy 25:14
14.06.2014   Apia   Samoa v Włochy 15:0
21.06.2014   Tokyo   Japonia v Włochy 26:23
 
Anglia w Nowej Zelandii
07.06.2014   Auckland   Nowa Zelandia v Anglia 20:15
14.06.2014   Dunedin   Nowa Zelandia v Anglia 28:27
17.06.2014   Christchurch   Crusaders v Anglia 7:38
21.06.2014   Hamilton   Nowa Zelandia v Anglia 36:13 
 
Szkocja w USA, Kanadzie, Argentynie i Południowej Afryce
08.06.2014   Houston   USA v Szkocja 6:24
14.06.2014   Toronto   Kanada v Szkocja 17:19
20.06.2014   Cordoba   Argentyna v Szkocja 19:21
28.06.2014   Port Elizabeth   Południowa Afryka v Szkocja 55:6
 
Walia w Południowej Afryce
10.06.2014   Port Elizabeth   Eastern Province Kings v Walia 12:34
14.06.2014   Durban   Południowa Afryka v Walia 38:16
21.06.2014   Nelspruit   Południowa Afryka v Walia 31:30
 
Zdjęcia Planet Rugby
Mistrzostwo NACRA dla Gujany Mistrzostwa Polski Juniorów - Dzień 2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.312.519 liczba odwiedzin od
01.01.2014