POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Sparingi przed ligą02.03.2015

 
Choć do rozpoczęcia rundy wiosennej Ekstraligi pozostał miesiąc, a I i II liga startują tydzień później, coraz więcej drużyn sprawdza formę swoich zawodników po zimowej przerwie, w ostatni weekend rozegrano cztery mecze na wszystkich poziomach rozgrywek w rugby piętnastoosobowym.
 
Debiutujący po przerwie w piętnastkach „nowy” AZS uległ Frogsom 5:49, rugbiści z Rudy Śląskiej przegrali 5:36 z Budowlanymi Lublin, Budowlani Łódź SA pokonali na zakończenie zgrupowania w Cetniewie Ogniwo Sopot 25:5, a najbardziej aktywni Czarni Pruszcz Gdański przegrali z Lechią Gdańsk 0:35.
 
28.02.2015 Warszawa
AZS AWF Łowcy Warszawa v Frogs Warszawa 5:49
Punkty: AZS- Guillotre Polakovic 5; Frogs- Sean Doyle 15, Jean Louis Guimbertau 14, Jean-Baptiste Bondonny 10, Larmyk Beltran 5, Grzesiek Skowroński 5.
Sędzia: Artur Muraszko.
 
28.02.2015 Ruda Śląska
KS Rugby Ruda Śląska v KS Budowlani Lublin 5:36 (0:16, 0:15, 5:5)
Punkty: Ruda Śląska- Dominik Bryński 5; Budowlani- Piotr Skałecki 11, Konrad Zając 10, Marcin Dzioch 5, Krzysztof Szczepański 5, Michał Majcher 5.
Sędzia: Adrian Pawlik.
 
28.02.2015 Cetniewo
MKS Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź SA 5:25 (5:5, 0:10, 0:10)
Punkty: Ogniwo- Wojtek Karol 5; Budowlani- Cyprian Majcher 10, Paweł Stępień 5, Marcin Krześniak 5, Emil Kowalewski 5. 
Sędzia: Mirosław Szczepański.
 
28.02.2015 Pruszcz Gdański
RC Czarni Pruszcz Gdański v RC Lechia Gdańsk 0:35
Punkty: Lechia- Kevin Bracik 10, Sławomir Kaszuba 5, Radosław Dabkiewicz 5, Paweł Płoński 5, Mariusz Wilczuk 5, Mateusz Zajkowski 5.
Sędzia: Paweł Lipkowski.
 
Zdjęcia: Frogs Warszawa (1-3), Robert Starosta (4-6), Budowlani SA Łódź (7-9), Karina Olszewska (10-12)
 
Puchar 6 Narodów - 3 kolejka KNK7: Trzecia konsultacja
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0