banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.710.247 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 714.11.2014

Jesienne rozgrywki dzieci i młodzieży dobiegają końca, ostatni turniej zostanie rozegrany w Krakowie. Teraz nadchodzi czas rozgrywek halowych, które wypełnią czas do kontynuacji sezonu na boiskach.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia 07.11.2014
 
Mini żak, wyniki:
A: Arka Gdynia - Lechia II Gdańsk 4:2, Tur Chojnice - Arka Rumia 4:1, Lechia II Gdańsk - Arka Rumia 4:0, Tur Chojnice - Lechia II Gdańsk 1:1, Arka Rumia - Arka Gdynia 0:5, Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:4. Kolejność: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia II Gdańsk; 3.Tur Chojnice; 4.Arka Rumia
B: Ogniwo Sopot - SP 26 Gdynia 2:1, Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:5, SP 26 Gdynia - Lechia Gdańsk 0:5. Kolejność: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.SP 26 Gdynia.
Półfinały: Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 2:0, Lechia Gdańsk - Lechia II Gdańsk 4:0
Finały:
O V miejsce: Tur Chojnice - SP 26 Gdynia 1:0
O III miejsce: Ogniwo Sopot - Lechia II Gdańsk 0:2
O I miejsce: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2:3 (w reg. czasie 2:2)
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk, 2.Arka Gdynia, 3.Lechia II Gdańsk, 4.Ogniwo Sopot, 5.Tur Chojnice, 6.SP 26 Gdynia, 7.Arka Rumia.
 
Żak, wyniki:
A: Arka Gdynia - Tur Chojnice 9:0, SP 26 Gdynia - Arka Rumia 0:10, Tur Chojnice - SP 26 Gdynia 6:1, Arka Gdynia - Arka Rumia 5:1, Arka Gdynia - SP 26 Gdynia 8:1, Tur Chojnice - Arka Rumia 0:6. Kolejność: 1.Arka Gdynia; 2.Arka Rumia; 3.Tur Chojnice; 4.SP 26 Gdynia.
B: Ogniwo Sopot - Czarni Pruszcz 5:3, Czarni Pruszcz - Lechia Gdańsk 3:4, Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 9:0. Kolejność: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Czarni Pruszcz Gdański.
Półfinały: Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 9:0, Arka Rumia - Lechia II Gdańsk 1:5.
Finały:
Mecz o V miejsce: Tur Chojnice – Czarni Pruszcz 1:9
Mecz o III miejsce: Ogniwo Sopot – Arka Rumia 1:6
Mecz o I miejsce: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 9:2
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Arka Rumia; 4.Ogniwo Sopot; 5.Czarni Pruszcz Gdański; 6.Tur Chojnice; 7.SP 26 Gdynia.
 
Młodzik, wyniki:
Lechia Gdańsk - Tur Chojnice 31:0 (17:0), Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 22:21  (12:14), Tur Chojnice - Arka Gdynia 0:45 (0:28).
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Tur Chojnice.
 
 
Puchar Wójta Gminy Siedlce, 08.11.2014
 
Drugi w tym sezonie Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Siedlcach rozegrano Puchar Wójta Gminy Siedlce. W zawodach uczestniczyły po cztery drużyny mini żaków i żaków, w obu kategoriach zwyciężyły ekipy Pogoni I Siedlce, medale, puchary i nagrody wręczał wójt Mirosław Bieniek.
 
Mini żak, wyniki:
Pogoń I Siedlce - MKR Siedlce 2:1, UKS Strzała - Pogoń II Siedlce 3:0, MKR Siedlce - UKS Strzała 1:1, Pogoń I Siedlce - Pogoń II Siedlce 4:1, MKR Siedlce - Pogoń II Siedlce 3:0, UKS Strzała - Pogoń I Siedlce 1:1
Klasyfikacja: 1.Pogoń I Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.Pogoń II Siedlce. Najlepszy zawodnik Filip Starak (Pogoń I Siedlce).
 
Żak, wyniki: Pogoń I Siedlce - UKS Strzała 4:2, MKR Siedlce - Pogoń II Siedlce 0:1, Pogoń I Siedlce - Pogoń II Siedlce 0:0, MKR Siedlce - UKS Strzała 0:3, UKS Strzała - Pogoń II Siedlce 2:0, MKR Siedlce - Pogoń I Siedlce 0:3.
Klasyfikacja: 1.Pogoń I Siedlce; 2.UKS Strzała; 3.Pogoń II Siedlce; 4.Miejski Klub Rugby Siedlce. Najlepszy zawodnik Michał Stefaniuk (UKS Strzała).
 
 
Grand Prix Rugby 7 Młodzików i Kadetów, Gdynia 10.11.2014
 
Młodzicy, wyniki:
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 19:0, Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 33:10, Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 7:19.
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Arka Gdynia.
 
Kadeci, wyniki:
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 26:0, Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 10:0, Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:43.
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Ogniwo Sopot.
 
Na zdjęciach turnieje Gdyni (1-3) i w Siedlcach (4-6).
III Turniej Niepodległości 7's Skład na mecz z Mołdawią

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Mołdawia

Rugby Europe Trophy
Gdańsk, 18.11.2017

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.710.247 liczba odwiedzin od
01.01.2014