POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.543.963 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 2323.06.2017


W dniu 17 czerwca 2017 w Nowym Sączu rozegrano Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, wyniki wszystkich spotkań poniżej.
 
Grzegorz Goliński
 
 
Mikrus
 
NHRK I - NHRK II   3 :1, 2 :1
Kolejność końcowa
1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I
2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II   
Najlepszy zawodnik: Szymon Michnowski (NHRK)

 
Mini Żak
 
Wyniki Grupa 1: Biało-Czarni - NHRK I 1:2, NHRK III – Gorce II  5:0, UKS Lubień II – NHRK I  7:2, Biało-Czarni – NHRK III 7:0, Gorce II – UKS Lubień II  0:5, Gorce II – NHRK I  0:5, Biało-Czarni – UKS Lubień II 2:2, NHRK I – NHRK III  5:2, Biało-Czarni – Gorce II  5:0, UKS Lubień II – NHRK III  12:0
Wyniki Grupa 2: SP 17 – NHRK II 2:6, UKS Lubień I – Gorce I 0:12, Juvenia – NHRK II  2:4, SP 17 – UKS Lubień I 3:2, Gorce I – Juvenia  9:0, Gorce I – NHRK II 8:0, SP 17 – Juvenia 3:4, NHRK II – UKS Lubień 4:3, SP 17 – Gorce I 0:9, Juvenia – UKS Lubień I 7:5
 
Finał o 1 miejsce: Gorce I - Lubień II  5:2
Finał o 3 miejsce: NHRK I - NHRK II 3:1 
Finał o 5 miejsce: Biało-Czarni - Juvenia 8:0
Finał o 7 miejsce: NHRK III  - SP 17 5:3
Finał o 9 miejsce: Lubień I - Gorce II  nie rozegrano
 
Kolejność końcowa:
1.Gorce I Raba Niżna
2.UKS Lubień II
3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I
4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II
5.Biało-Czarni Nowy Sącz
6.Juvenia Kraków
7.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III
8.Szkoła Podstawowa nr 17 Nowy Sącz
9.UKS Lubień I i Gorce II Raba Niżna
Najlepszy zawodnik: Krystian Wojtyczka (Gorce)

 
Żak
 
Gorce - NHRK  17:0, NHRK - Gorce 0:17 
 
Kolejność końcowa:
1.Gorce Raba Niżna
2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków 
Najlepszy zawodnik: Anna Nawara (Gorce)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży w sezonie 2016-2017 Informacja o okienku transferowym

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.543.963 liczba odwiedzin od
01.01.2014