POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład na Polska v Niemcy31.10.2019

 
Skład reprezentacji Polski seniorów, który zmierzy się z Niemcami w meczu Rugby Europe Trophy, w sobotę, 02 listopada br. o godz. 15.00 na Stadionie Miejskim w Łodzi, Al. Unii Lubelskiej 2. W pierwszym składzie pojawi się pięciu debiutantów, kolejnych czterech może wejść z ławki rezerwowych.
Transmisja na Polsat Sport Fight
 
Skład wyjściowy:
01. Bachurzewski Craig - Hawick RFC
02. Buczek Grzegorz - Lechia Gdańsk
03. Fidler Thomas, debiutant - Chinnor RFC Thame
04. Krawiecki Edward, debiutant - Bromsgrove RFC
05. Ławski Kacper - CAP Rugby Pontarlier
06. Pacewicz Nicolas, debiutant - CS Bourgoin-Jallieu Rugby
07. Cal Jan, debiutant - Skra Warszawa
08. Zeszutek Piotr, kapitan - Ogniwo Sopot
09. Plichta Dawid - Master Pharm Rugby Łódź
10. Gdula Daniel - Master Pharm Rugby Łódź
11. Cooke Ross - Gala RFC Galashiels
12. Reksulak Patryk - Master Pharm Rugby Łódź
13. Szczepański Grzegorz - Pogoń Siedlce
14. Stelmaszek Sam, debiutant - Sale FC Rugby
15. Pogorzelski Krystian - Master Pharm Rugby Łódź
 
Rezerwa: 
16. Wiecaszek Kamil, debiutant - Budowlani Lublin
17. Chróściel Adrian - Pogoń Siedlce
18. Piotrowski Adam - Hawick RFC
19. Musur Michał, debiutant - Budowlani Lublin
20. Bryl Artur, debiutant - Juvenia Kraków
21. Janeczko Bartłomiej, debiutant - Juvenia Kraków
22. Rajewski Przemysław - Pogoń Siedlce
23. Bysewski Radosław - Ogniwo Sopot
 
Sztab szkoleniowy:
- I Trener - Duaine Lindsey
- Asystent - Stanisław Więciorek
- Asystent - Karol Czyż
- Lekarz - Bartosz Chudzik
- Fizjoterapeuta - Karol Grablowski
- Technik (logistyka) - Grzegorz Witczak
- Analiza video - Przemysław Pustkowski
 
Duaine Lindsey

Skład reprezentacji Niemiec w załączniku JPG.
 
Kurs Level 2 WR: Informacja uzupełniająca RET: Biało-czerwoni chcą sprawić niespodziankę
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1