POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Puchar Narodów Europy - Runda I28.11.2014

Dywizje 1B [kliknij], 2A, 2B, 2C i 2D zakończyły pierwszą rundę rozgrywek sezonu 2014-2016, w Dywizji 3 odbyło się tylko jedno spotkanie natomiast wszystkie mecze Dywizji 1A odbędą się w lutym i marcu przyszłego roku.
 
DYWIZJA 1A
Mecze zostaną rozegrane w dniach 07.02-21.03.2015, grają Gruzja, Rumunia, Rosja, Hiszpania, Portugalia, Niemcy.
 
DYWIZJA 2A
Wyniki
Izrael v Szwajcaria 18:29
Szwajcaria v Czechy 14:27
Malta v Chorwacja 31:26
Czechy v Malta 27:13
Chorwacja v Izrael 31:20
 
Tabela

Lp.

Reprezentacja

Mecze

Punkty

Bilans

1

Czechy

2

10

54-27

2

Chorwacja

2

7

57-51

3

Szwajcaria

2

5

43-45

4

Malta

2

4

44-53

5

Izrael

2

0

38-60

 
DYWIZJA 2B
Wyniki
Andora v Litwa 15:34
Litwa v Węgry 38:29
Cypr v Andora 30:10
Węgry v Łotwa 14:16
Łotwa v Cypr 39:20
 
Tabela

Lp.

Reprezentacja

Mecze

Punkty

Bilans

1

Litwa

2

10

72-44

2

Łotwa

2

9

55-34

3

Cypr

2

4

50-49

4

Węgry

2

2

43-54

5

Andora

2

0

25-64

 
DYWIZJA 2C
Wyniki
Austria v Dania 29:27
Słowenia v Serbia 48:3
Serbia v Luksemburg 0:36
Dania v Słowenia 10:16
Luksemburg v Austria 18:13
 
Tabela

Lp.

Reprezentacja

Mecze

Punkty

Bilans

1

Słowenia

2

9

64-13

2

Luksemburg

2

9

54-13

3

Austria

2

5

42-45

4

Dania

2

2

37-45

5

Serbia

2

0

03-84

 
DYWIZJA 2D
Wyniki
Finlandia v Norwegia 32:10
Bośnia i Hercegowina v Bułgaria 59:12
Norwegia v Finlandia 20:12
Turcja v Bośnia i Hercegowina 25:34
Bułgaria v Turcja 26:19
 
Tabela

Lp.

Reprezentacja

Mecze

Punkty

Bilans

1

Bośnia i Herc.

2

9

93-37

2

Finlandia

2

5

44-30

3

Bułgaria

2

5

38-78

4

Norwegia

2

4

30-44

5

Turcja

2

2

44-60

 
DYWIZJA 3
Wyniki
Estonia v Białoruś 59:12
 
Tabela

Lp.

Reprezentacja

Mecze

Punkty

Bilans

1

Estonia

1

5

59-12

2

Białoruś

1

0

12-59

3

Grecja

0

0

-

4

Słowacja

0

0

-

5

Czarnogóra

0

0

-

 
II Halowe Mistrzostwa Lubelskiego w Rugby Tag Komunikat Lubelskiego OZR
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1