POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.785.713 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: Zmiana ilości drużyn w Unisławiu16.10.2015


III Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbędzie się w sobotę 17.10.2015 r. w Unisławiu. Ponieważ z przyczyn obiektywnych z turnieju wycofały się drużyny z Olsztyna i Częstochowy w turnieju zagra 10 drużyn, na 2 boiskach (drugie boisko znajduje się około 2 km od Unisławia w m. Stablewice) nowa kolejność j/n. Początek turnieju godz.10.00. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 9.00. Obecność kierowników ekip na odprawie obowiązkowa. Przypominam o wpłaceniu zwrotnej kaucji w wysokości 500 zł na konto PZR.
 
Grupa A: 1.Posnania Poznań, 4.Lechia Gdańsk, 5.Legia Warszawa, 8.Szarża Grudziądz, 9.Ogniwo Sopot.
Grupa B: 2.Tytan Gniezno, 3.RC Orkan Sochaczew, 6.RK Unisław, 7.AZS AWFiS Gdańsk, 10.Miedziowi Lubin.
 
Boisko w Unisławiu                                  Boisko w Stablewicach
 
10.00   Orkan - Tytan                              Posnania - Lechia
10.17   Unisław - AZS AWFiS                   Legia - Szarża 
10.34   Tytan - Miedziowi                         Posnania - Ogniwo
10.51   AZS AWFiS - Orkan                     Szarża - Lechia
11.10   Unisław - Miedziowi                       Legia - Ogniwo
11.27   AZS AWFiS - Tytan                      Szarża - Posnania
11.42   Orkan - Unisław                            Lechia - Legia
11.59   Miedziowi - AZS AWFiS                 Ogniwo - Szarża
12.16   Unisław - Tytan                             Legia - Posnania
12.33   Miedziowi - Orkan                         Ogniwo - Lechia
      
Finały
13.10   o IX m    A5 - B5    finał Bowl  
13.30   o VII m   A4 - B4
13.50   o V m    A3 - B3    finał Plate
14.10   o III m    A2 - B2
14.30   o I m     A1 - B1     finał Cup
 
Uwaga: Proszę o punktualne stawienie się na turniej.
 
Ireneusz Pietrak
 
Konferencja o psychologii sportu Mecz Ukraina v Polska na żywo

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.785.713 liczba odwiedzin od
01.01.2014