POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.333 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: VI Turniej w Krakowie20.11.2016


VI Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w sobotę 19 listopada br. w Krakowie Nowej Hucie na boisku Narodowego Centrum Rugby 7 przy ul. Darwina 49A.
 
Grupa A: 1.Posnania Poznań, 4.Biało-Czarni Nowy Sącz, 6.RK Husaria Oświęcim
Grupa B: 2.Rugby Bełchatów, 3.Juvenia Kraków, 6.Czarni Bytom
 
Eliminacje
     Husaria - BCNS            0:38 (0:24)
     Juvenia - Czarni           50:0 (26:0)
     Posnania - Husaria      52:0 (33:0)
     Bełchatów - Juvenia     0:24 (0:5)
     BCNS - Posnania        7:33 (0:19)
     Czarni - Bełchatów      5:24 (0:12)
Półfinały
      Posnania - Bełchatów          38:5 (19:0)
      Juvenia - BCNS                   14:29 (7:19)
Finały
o V m     Husaria - Czarni           0:19 (0:5)    
o III m    Bełchatów - Juvenia    19:31 (14:17)
o I m      Posnania - BCNS        47:12 (28:7)
  
Klasyfikacja VI Turnieju PPR7 w Krakowie
  1.Posnania Poznań                   11 pkt
  2.Biało-Czarni Nowy Sącz           9 pkt
  3.Juvenia Kraków                        7 pkt
  4.RK Bełchatów                           5 pkt
  5.Czarni Bytom                            3 pkt
  6.Husaria Oświęcim                     1 pkt  
   
Klasyfikacja PPR7 po VI turniejach
  1.Czarni Pruszcz Gdański            50/4 pkt
  2.Husar Bolesławiec                     33/3 pkt
  3.Posnania Poznań                      30/2 pkt
  4.Tytan Gniezno                           26/2 pkt
  5.RK Bełchatów                           19/3 pkt                
  6.Kaskada Szczecin                     16/2 pkt    
  7.AZS AWF Warszawa                13/1 pkt
  8.Frogs Warszawa                       11/1 pkt
  9.Mazovia Mińsk Mazowiecki       10/2 pkt
10.Biało-Czarni Nowy Sącz             9/1 pkt
11.Welewolves Wąbrzeźno             8/2 pkt
12.Rugby Białystok                         7/1 pkt
13.Juvenia Kraków                          7/1 pkt
14.Miedziowi Lubin                          7/1 pkt
15.RK Zduńska Wola                       7/1 pkt
16.Unia Brześć Białoruski                7/1 pkt
17.Black Gryffin Świdnica                5/1 pkt
18.Husaria Kalisz                             4/2 pkt 
19.Szarża Grudziądz                       3/1 pkt
20.Rugby Team Olsztyn                  3/1 pkt 
21.Czarni Bytom                              3/1 pkt 
22.RC Brandis                                 3/1 pkt
23.Rugby Szczecinek                      1/1 pkt
24.RC Lipsk                                     1/1 pkt
25.AZS Rzeszów                             1/1 pkt
26.Husaria Oświęcim                       1/1 pkt
27.Rugby Białystok II                       1/1 pkt  
 
Klasyfikacja Super 7 po IX turniejach MPS7 + PPR7
  1.Czarni Pruszcz Gdański                      108/7 pkt
  2.Posnania Poznań                                 99/5 pkt
  3.GTR Tytan Gniezno                             89/5 pkt
  4.Master Pharm Budowlani Łódź SA      70/3 pkt
  5.RC Lechia Gdańsk                               65/3 pkt
  6.RK Bełchatów                                      59/6 pkt 
  7.Ogniwo Sopot                                      53/3 pkt
  8.Pogoń Siedlce                                     48/3 pkt
  9.AZS AWFiS Gdańsk                            48/3 pkt 
10.Szarża  Grudziądz                               46/4 pkt
11.Juvenia Kraków                                   45.3 pkt
12.RC Orkan Sochaczew                         44/2 pkt
13.Rugby Team Olsztyn                           43/4 pkt
14.WSR Weleworves Wąbrzeźno            43/5 pkt
15.Husar Bolesławiec                               33/3 pkt
16.Kaskada Szczecin                               28/3 pkt 
17.Rugby Toruń                                        28/3 pkt
18.Rugby Szczecinek                               23/3 pkt
19.RK Unisław                                          12/1 pkt
20.AZS AWF Warszawa                           13/1 pkt
21.Frogs Warszawa                                  11/1 pkt
22.Mazovia Mińsk Mazowiecki                  10/2 pkt
23.Biało-Czarni Nowy Sącz                         9/1 pkt
24.Rugby Białystok                                     7/1 pkt
25.Miedziowi Lubin                                     7/1 pkt
26.RK Zduńska Wola                                  7/1 pkt
27.Unia Brześć Białoruski                           7/1 pkt
28.Black Gryffin Świdnica                           5/1 pkt
29.Husaria Kalisz                                        4/2 pkt
30.Czarni Bytom                                         3/1 pkt
31.RC Brandis                                            3/1 pkt
32.RC Lipsk                                                1/1 pkt 
33.AZS Rzeszów                                        1/1 pkt
34.Husaria Oświęcim                                  1/1 pkt
35.Rugby Białystok II                                  1/1 pkt     
 
Ireneusz Pietrak

ConfEx 2016 - Przyszłość rugby U18: Holandia v Polska 41:0

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.333 liczba odwiedzin od
01.01.2014