POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 71

9.977.496 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Olimpijskie Nadzieje: Wyniki turnieju27.08.2017

 
W dniu 26 sierpnia br. w Krakowie odbył się Turniej Rugby 7 "Olimpijskie Nadzieje", rozegrany w 4 kategoriach: U16 dziewcząt, U18 kobiet, U16 chłopców i U18 mężczyzn. Udział wzięły reprezentacje Niemiec, Czech, Łotwy, Węgier i oczywiście Polski.
 
Wyniki turnieju dziewcząt U16
Niemcy - Czechy 7:10
Polska - Niemcy 19:17
Czech - Polska 43:0
Czechy - Niemcy 36:7
Niemcy - Polska 10:14
Polska - Czechy 0:35 
Kolejność: 1.Czechy; 2.Polska; 3.Niemcy
MVP: Vera Gartnerova (Czechy)
 
Wyniki turnieju kobiet U18
Niemcy - Węgry 12:5
Polska - Łotwa 14:7
Węgry - Polska 7:7
Czechy - Niemcy 5:33
Polska - Czechy 31:0
Łotwa - Węgry 41:7
Czechy - Łotwa 0:38
Niemcy - Polska 5:26
Węgry - Czechy 25:0
Łotwa - Niemcy 22:0
Kolejność: 1.Polska; 2.Łotwa; 3.Niemcy; 4.Węgry; 5.Czechy
MVP: Natalia Furman (Polska)
 
Wyniki turnieju chłopców U16
10.30: Niemcy - Polska II (U16) 22:0
10.50: Polska I - Węgry (U16) 20:0
11.50: Polska II - Polska I (U16) 5:24
12.10: Czechy - Niemcy (U16) 17:17
13.10: Węgry - Polska II (U16) 0:12
13.30: Polska I - Czechy (U16) 0:21
14.10: Czechy - Węgry (U16) 29:0
14.50: Węgry - Niemcy (U16) 0:33
16.50: Polska II - Czechy (U16) 17:21
17.10: Niemcy - Polska I (U16) 14:5
Kolejność: 1.Niemcy; 2.Czechy; 3.Polska; 4.Polska II; 5.Węgry 
MVP: Jakob Dipper (Niemcy)
 
Wyniki turnieju mężczyzn U18
11.10: Polska I - Polska II (U18) 26:0
11.30: Niemcy - Czechy (U18) 28:0
12.30: Polska II - Czechy (U18) 12:12
12.50: Polska I - Niemcy (U18) 12:19
13.50: Niemcy - Polska II (U18) 24:0
14.30: Czechy - Polska I (U18) 7:12
15.10: trzecie miejsce (3-4) (U18) Czechy - Polska II 10:5
16.30: finał (1-2) (U18) Polska I - Niemcy 5:26
Kolejność: 1.Niemcy; 2.Polska; 3.Czechy; 4.Polska II 
MVP: Hugo Kelleway (Niemcy) 
 
WRWC 2017: Nowa Zelandia Mistrzem Świata Usaia Navia: Historia jak z filmu...

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 71

9.977.496 liczba odwiedzin od
01.01.2014