POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.725.993 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ogólnopolskie Zgrupowanie Kadr Wojewódzkich 8-16.08.2015!28.05.2015

 
Ogólnopolskie Zgrupowanie Kadr Wojewódzkich 8-16 sierpień 2015 !!!
 
Wykaz 50 zawodników, którzy będą brani pod uwagą przy powołaniach do szerokiej Kadry Polski roczników 1998-1999, na letnie zgrupowanie sportowe w dniach 08-16 sierpień 2015 r.  (miejsce jest w trakcie do ustalania). Do wykazu mogą zostać dodania jeszcze inni zawodnicy, którzy wykażą sie bardzo dobrą formą sportową w miesiącach czerwiec i lipwiec 2015 r. Zawodnicy do 30.06.2015 r. muszą poprzez trenerów klubowych lub wojewódzkich potwierdzić dyspozycyjnosć do dalszego szkolenia w okresie sierpień 2015 - marzec 2016, czyli do ogłoszenia 26 osobowej grupy, która wyjedzie na Mistrzostwa Europy do Portugalii. 
Ostateczna liczba zawodników (około 40), kórzy wezmą udział w letnich przygotowaniach reprezentacji Polski będzie ogloszona w dniu 19.07.2015 r. w Łodzi (finały OOM w rugby) na podstawie:
- dotychczasowej oceny poziomu wyszkolenia zawodnika,
- wyników testów i badań z OKKW w Puławach 
- opinii trenera kadry wojewódzkiej i trenera klubowego, 
- formy sportowej prezentowanej w meczach barażowych i na finałach OOM w Łodzi,
W celu dalszej selekcji i zawężęnia grupy, na letnim zgrupowaniu planujemy: powtórzenie badań i  testów motorycznych, treningi przygotowania motorycznego, techniki indywidualnej, taktyki gry i mecze kontrolne. 
 
Wykaz zawodników:
Budowlani Łódź: Robert Kacprowicz, Cezary Plesiński, Michał Kafarski, Daniel Głasek, Rafał Chodara, Kacper Olejniczak, Kamil Brzozowski, Bartosz Pustkowski, Maksymilian Bączyński.
 
Lechia Gdańsk: Adrian Sajdowski, Miłosz Bracik, Milan Kosakowski, Oskar Zieliński, Barłomiej Werc, Kacper Radzikowski, Rafał Rutkowski.
 
Arka Gdynia:  Rafał Zientkowski, Damian Kamrowski, Andrzej Maszkowski, Oskar Cichosz,  Michał Czajkowski.
 
Ogniwo Sopot: Kacper Drewczyński, Konrad Lubczyński, Filip Porębski, Artur Ciechanowicz.
 
Sparta Jarocin: Maciej Żarczyński, Tobiasz Nowak, Kacper Włodarek, Jacek Idzikowski, Oskar Gibki, Dominik Machlik, Dawid Kinast.
 
Orkan Sochaczew: Norbert Okoniewski, Krystian Mechecki, Bartłomiej Sadowski, Marcin Adamczyk, Kamil Wróblewski, Adrian Niemiec, Jakub Nowakowski, Piotr Czarnecki, Patryk Paradowski.
 
Budowlani Lublin: Wojciech Brzezicki, Konrad Posłajko, Jakub Kamiński, Muchał Musur, Bartłomiej Daszczyk, Arkadiusz Dankiewicz.
 
Pogoń Siedlce: Jakub Wyrązębski, Maciej Stefaniuk.
 
Skra Warszawa: Damian Koszla.
 
Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny Sopot: Będzie ul. Waldemara Zajczonki

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.725.993 liczba odwiedzin od
01.01.2014