POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.744 liczba odwiedzin od
01.01.2014

OOM Bolesławiec - Dzień 318.07.2014

W Bolesławcu zakończyły się spotkanie eliminacyjne XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W ostatnim dniu rozegrano decydujące o układzie tabeli mecze, zwycięsko wyszły z nich drużyny KS Budowlani Łódź i Lechia Gdańsk. Mecz Budowlanych Lublin z Posnanią zakończył się remisem 0:0 i o awansie do finału o III miejsce decydowały małe punkty z poprzednich meczy. 
Niedzielny finał z udziałem Budowlanych i Lechii będzie więc powtórką z tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów w Łodzi.
 
Wyniki
KS Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew 54:3 (19:3)
Punkty: Budowlani- Pustkowski Bartosz 15, Brzozowski Kamil 12, Walczak Juliusz 5, Pepliński Paweł, Michał Aleksander 5, Witkowski Szymon 5, Serafin Przemysław 5, Pietrakowski Patryk 5; Orkan- Plichta Mateusz.
 
Budowlani Lublin - Posnania Poznań 0:0
Żółta kartka: Wójcik Jarosław (Budowlani).
 
Sparta Jarocin - Lechia Gdańsk 3:52 (3:19)
Punkty: Sparta- Włodarek Kacper 3; Lechia- Szczęsny Andrzej 15, Skrzypiński Karol 11, Możejko Jakub 6, Radliński Konrad 5, Pieńkowski Paweł 5, Wójtowicz Robert 5, Zieliński Oskar 5.
Żółta kartka: Niedzielski Jędrzej (Sparta).
 
Tabela końcowa 
1. KS Budowlani Łódź - 9 pkt. (146:10)
2. Lechia Gdańsk - 9 pkt. (104:19)
3. Orkan Sochaczew - 7 pkt. (41:69)
4. Posnania Poznań - 4 pkt. (13:45)
5. Budowlani Lublin - 4 pkt. (15:58)
6. Sparta Jarocin - 3 pkt. (13:131)
 
                                                             Sędzia Główny- Wiesław Piotrowicz
 
Mecze w dniu 20 lipca 2014
10.00 o V miejsce : Budowlani Lublin - Sparta Jarocin
12.00 o III miejsce : Orkan Sochaczew - Posnania Poznań 
14.30 o I miejsce : Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
 
OOM Bolesławiec - Dzień 2 Tabela Wszechczasów Ekstraligi

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.744 liczba odwiedzin od
01.01.2014