POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 72

9.983.797 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Najskuteczniejsi rugbiści Pucharu Polski!12.11.2016

 
Finałem w Łodzi zakończył się Puchar Polski 2016 traktowany jako runda wstępna rozgrywek sezonu 2016-2017. Podsumujmy więc dorobek punktowy najlepszych zawodników Ekstraligi, I ligi i II ligi. W Ekstralidze mamy Wojciecha Piotrowicza z Arki Gdynia z dorobkiem 68 punktów, w I lidze Kamila Matysiaka z warszawskiej Skry i  Kamila Brzozowskiego z KS Budowlani Łódź obu w dorobkiem 94 punktów, a w II lidze Dominika Bryńskiego z KS Rugby Ruda Śląska z 75 punktami. Poniżej pierwsze „dziesiątki” I i II ligi oraz „dwunastka” Ekstraligi. 
 
Ekstraliga
01. Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot - 68
02. Patryk Reksulak - Budowlani SA Łódź - 54
03. Rafał Janeczko - Lechia Gdańsk - 45
04. Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce - 31
      Miłosz Popławski - Lechia Gdańsk - 31
06. Toma Mchedlidze - Budowlani SA Łódź - 30
07. Szymon Sirocki - Arka Gdynia - 27
08. Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot - 25
      Michał Mirosz - Budowlani SA Łódź - 25
      Kevin Bracik - Lechia Gdańsk - 25
      Łukasz Szablewski - Ogniwo Sopot - 25
      Bartosz Kubalewski - Budowlani SA Łódź - 25
Ogółem punkty zdobywało 90 zawodników.
 
I liga 
01. Kamil Matysiak - Skra Warszawa - 94
      Kamil Brzozowski -  KS Budowlani Łódź - 94
03. Łukasz Król - Skra Warszawa - 78
04. Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa - 55
05. Łukasz Ślusarczyk - Skra Warszawa - 34
06. Marcin Siemaszko - Biało-Czarni Nowy Sącz - 29
07. Szymon Twardowski - Skra Warszawa - 25
      Paweł Poniatowski - KS Budowlani Łódź - 25
09. Mateusz Bartkowiak - Arka Rumia - 22
10. Sebastian Gruszczyński - KS Budowlani Łódź - 20 
Ogółem punkty zdobywało 53 zawodników.
 
II liga
01. Dominik Bryński - Rugby Ruda Śląska - 75
02. Mariusz Adamski - Posnania Poznań - 70
03. Michał Krzypkowski - RC Częstochowa - 50
04. Mateusz Zabiegała - Rugby Ruda Śląska - 47
05. Mateusz Kocoń - AZS AWF Warszawa - 45
06. Krystian Goluda - Wataha Zielona Góra - 44
07. Bartosz Włodarek - Sparta Jarocin - 37
08. Marcin Dankowski - Alfa Bydgoszcz - 34
09. Oskar Górski - Posnania Poznań - 30
10. Jakub Frąszczak - Chaos Poznań - 27 
Ogółem punkty zdobywało 113 zawodników.
 
SLRT: Eliminacje w województwie łódzkim RET: Mołdawia v Ukraina 54:15

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 72

9.983.797 liczba odwiedzin od
01.01.2014