POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 166

8.482.171 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Najmłodsi kadrowicze wyjeżdżają na Węgry23.04.2014

W dniach 30.04-04.05.2014 r. odbędzie się STAŻ FIRA-AER dla zawodników Kadry Polski U16 w rugby (roczniki 1998) w Esztergom (Węgry), w którym obok naszych reprezentantów uczestniczyć będą zawodnicy z Niemiec, Czech i Węgier.
 
Powołani zawodnicy powinni stawić się w Łodzi przy ul. Górniczej (Klub Sportowy Budowlani Łódź) w dniu 29.04.2014 r. do godz. 20.00 (kolacja).
Wyjazd na Węgry nastąpi tego dnia ok. godz. 22.00.
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!)
- ważny dowód osobisty lub paszport,
- sprzęt sportowy na boisko naturalne i sztuczne oraz na hale sportową,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w stażu na Węgrzech,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
Zgrupowanie zakończy się przyjazdem do Łodzi w dniu 04.05.2014 r. w godzinach porannych. 
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź: Bartosz Pustkowski, Maksymilian Bączyński, Kamil Brzozowski, Kacper Olejniczak, Robert Kacprowicz, Patryk Pietrakowski;
Orkan Sochaczew: Bartłomiej Sadowski, Kamil Wróblewski, Norbert Okoniewski, Piotr Szkop, Piotr Niżnik;
Lechia Gdańsk: Dawid Wesołowski, Miłosz Bracik, Adrian Sajdowski, Jakub Możejko, Rafał Rutkowski;
Sparta Jarocin: Maciej Żarczyński, Adrian Byczwarow, Michał Soliński;
MKR Siedlce: Bartłomiej Gołębiewski, Maciej Stefaniuk;
Budowlani Lublin: Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Dankiewicz;
Marlin Ozorków: Daniel Głasek;
Arka Gdynia: Oskar Cichosz;
Posnania Poznań: Dominik Machlik.
 
Kadra szkoleniowa:
Krzysztof Okapa – trener kadry U18, Krzysztof Krzewicki – Ogólnopolski Oficer Rozwoju Rugby, Rafał Matusiak – trener, Paweł Kachlicki – trener, Bartosz Włodarek – trener, Łukasz Kościelniak – trener, Robert Cajzer – fizjoterapeuta.
 
Sędziów reprezentować będą: Grzegorz Piaskowski, Andrzej Pantoł, Jakub Korngold.
Ekstraliga: porażki Budowlanych SA i Pogoni Rozgorzała rywalizacja najmłodszych

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 24% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 166

8.482.171 liczba odwiedzin od
01.01.2014