POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.718.811 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Najmłodsi kadrowicze wyjeżdżają na Węgry23.04.2014

W dniach 30.04-04.05.2014 r. odbędzie się STAŻ FIRA-AER dla zawodników Kadry Polski U16 w rugby (roczniki 1998) w Esztergom (Węgry), w którym obok naszych reprezentantów uczestniczyć będą zawodnicy z Niemiec, Czech i Węgier.
 
Powołani zawodnicy powinni stawić się w Łodzi przy ul. Górniczej (Klub Sportowy Budowlani Łódź) w dniu 29.04.2014 r. do godz. 20.00 (kolacja).
Wyjazd na Węgry nastąpi tego dnia ok. godz. 22.00.
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!)
- ważny dowód osobisty lub paszport,
- sprzęt sportowy na boisko naturalne i sztuczne oraz na hale sportową,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w stażu na Węgrzech,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
Zgrupowanie zakończy się przyjazdem do Łodzi w dniu 04.05.2014 r. w godzinach porannych. 
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź: Bartosz Pustkowski, Maksymilian Bączyński, Kamil Brzozowski, Kacper Olejniczak, Robert Kacprowicz, Patryk Pietrakowski;
Orkan Sochaczew: Bartłomiej Sadowski, Kamil Wróblewski, Norbert Okoniewski, Piotr Szkop, Piotr Niżnik;
Lechia Gdańsk: Dawid Wesołowski, Miłosz Bracik, Adrian Sajdowski, Jakub Możejko, Rafał Rutkowski;
Sparta Jarocin: Maciej Żarczyński, Adrian Byczwarow, Michał Soliński;
MKR Siedlce: Bartłomiej Gołębiewski, Maciej Stefaniuk;
Budowlani Lublin: Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Dankiewicz;
Marlin Ozorków: Daniel Głasek;
Arka Gdynia: Oskar Cichosz;
Posnania Poznań: Dominik Machlik.
 
Kadra szkoleniowa:
Krzysztof Okapa – trener kadry U18, Krzysztof Krzewicki – Ogólnopolski Oficer Rozwoju Rugby, Rafał Matusiak – trener, Paweł Kachlicki – trener, Bartosz Włodarek – trener, Łukasz Kościelniak – trener, Robert Cajzer – fizjoterapeuta.
 
Sędziów reprezentować będą: Grzegorz Piaskowski, Andrzej Pantoł, Jakub Korngold.
Ekstraliga: porażki Budowlanych SA i Pogoni Rozgorzała rywalizacja najmłodszych

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.718.811 liczba odwiedzin od
01.01.2014