POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.570.179 liczba odwiedzin od
01.01.2014

NPR: Powołania na zgrupowanie do Łodzi - Aktualizacja 307.12.2015


W dniach 10 - 13 grudnia 2015 w Łodzi odbędzie się zgrupowanie reprezentacji Polski „Nadzieje Polskiego Rugby” U-23. Zawodnicy mają się stawić do godziny 19.00 w hotelu Holday Inn, Łódź, ul. Piotrkowska 229/231. Powołania otrzymują zawodnicy z jedenastu klubów:
 
01. Łukasz Kujawa; Przemysław Serafin; Marcin Urbaniak; Paweł Stępień; Krystian Pogorzelski; Dominik Plich; Marek Miśkiewicz; Michał Similski; Paweł Urbaniak; Damian Wleźlak - Budowlani Łódź SA
02. Sebastian Kasprzak; Mateusz Pawłowski; Kevin Bracik; Miłosz Popławski; Szymon Mrożewski - RC Lechia Gdańsk
03. Dawid Dybowski; Jakub Bobruk; Mateusz Lament - MKS Pogoń Siedlce
04. Wojciech Karol; Grzegorz Szczepański; Sławosz Hodura - Ogniwo Sopot
05. Mateusz Plichta; Michał Kępa; Mateusz Popiołek; Filip Wielgosz - RC Orkan Sochaczew
06. Bartłomiej Kozak - RzKS Juvenia Kraków
07. Maciej Liedel; Daniel Kosiorek - RKS Skra Warszawa
08. Karol Szymanowski; Adrian Adamiak; Wojciech Latopolski; Paweł Gajowniczek; Krzysztof Smoliński - RC Czarni Pruszcz Gdański
09. Paweł Pelpliński; Jakub Mańkowski - KS Rugby Ruda Śląska
10. Mateusz Szyc; Oskar Zypper; Jarosław Paszkowski; Daniel Komosiński - RC Arka Gdynia
11. Miłosz Kasiński - AZS AWF Warszawa
 
Zajęcia odbywać się będą na siłowni, hali i hali ze sztuczną murawą, a także w terenie !!! - proszę o zabranie odpowiedniego sprzętu treningowego. Dr Bartosz Chudzik przeprowadzi również badania wydolnościowe.
 
Kadra Szkoleniowa: Stanisław Więciorek- trener (tel. 507-056-049); Dariusz Komisarczuk- trener, Grzegorz Witczak- kierownik (tel. 501-295-012)
 
Zawodnicy, którzy nie mogą wziąć udziału w zgrupowaniu proszeni są o jak najszybszy kontakt ze mną lub Grzegorzem Witczakiem, numery telefonów zostały podane powyżej.
 
Stanisław Więciorek
 
Konferencja Licencyjna w Warszawie TDiM: Nagrody za kategorie rozgrywek

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.570.179 liczba odwiedzin od
01.01.2014