POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.521.691 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Medale krajowych rozgrywek 201507.01.2016


Przedstawiamy medalistów z 2015 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Szkolnej Ligi Rugby Tag. 

Największym wygranym była w minionym roku gdańska Lechia poza Mistrzostwem Polski Seniorów 7, Mistrzostwem Polski Seniorów na Plaży, Mistrzostwem Polski Weteranów i Mistrzostwem Polski Kadetów, biało-zieloni zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów, srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów 7, brązowy medal Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci i Młodzieży oraz wygrali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7 w swojej strefie.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów
1.RC Arka Gdynia; 2. Budowlani SA Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek 
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.Diablice Igloo Ruda Śląska.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1. RC Lechia Gdańsk; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Orkan Sochaczew.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów na Plaży
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Posnania Poznań; 3. MKS Ogniwo Sopot.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.AZS AWF Syrenki Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RKS Skra Warszawa; 2.KS Budowlani Lublin; 3.RC Legia Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.RC Czarni Pruszcz Gdański; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
Mistrzostwa Polski Weteranów
1. RC Lechia Veterans Gdańsk; 2. Old Blacks Pruszcz Gdański; 3.Arka Gdynia.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 
1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.KS Budowlani Łódź.
 
OOM/Mistrzostwa Polski Kadetów 
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Budowlani Lublin.
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.Budowlani Lublin; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin.
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7
Strefa pierwsza (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie): 1.RC Lechia Gdańsk; 2.RC Arka Gdynia; 3.MKS Ogniwo Sopot.
Strefa druga (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie): 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.MKS Pogoń Siedlce.
Strefa trzecia (śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie): 1.RzKS Juvenia Kraków; 2.Gorce Raba Niżna; 3.UKS Koziołki Jerzykowo.
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Gimnazjalna Liga Rugby Tag
1.Publiczne Gimnazjum Lubień; 2.Publiczne Gimnazjum nr 41 Łódź; 3.Publiczne Gimnazjum Strzała.
 
Szkolna Liga Rugby Tag 
Klasy IV: 1.Szkoła Podstawowa nr 2 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa nr 1 Łódź; 3.Szkoła Podstawowa Strzała.
Klasy V: 1.Szkoła Podstawowa nr 1 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa nr 3 Jarocin; 3.Szkoła Podstawowa nr 30 Łódź.
Klasy VI: 1.Szkoła Podstawowa nr 152 Łódź; 2.Szkoła Podstawowa Lubień; 3.Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań.
 
Mirosław Żórawski trenerem Budowlanych SA Rugby w Indiach - skąd my to znamy?

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.521.691 liczba odwiedzin od
01.01.2014