POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.469.555 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Medale krajowych rozgrywek 201507.01.2016


Przedstawiamy medalistów z 2015 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Szkolnej Ligi Rugby Tag. 

Największym wygranym była w minionym roku gdańska Lechia poza Mistrzostwem Polski Seniorów 7, Mistrzostwem Polski Seniorów na Plaży, Mistrzostwem Polski Weteranów i Mistrzostwem Polski Kadetów, biało-zieloni zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów, srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów 7, brązowy medal Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci i Młodzieży oraz wygrali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7 w swojej strefie.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów
1.RC Arka Gdynia; 2. Budowlani SA Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek 
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.Diablice Igloo Ruda Śląska.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1. RC Lechia Gdańsk; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Orkan Sochaczew.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów na Plaży
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Posnania Poznań; 3. MKS Ogniwo Sopot.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.AZS AWF Syrenki Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RKS Skra Warszawa; 2.KS Budowlani Lublin; 3.RC Legia Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.RC Czarni Pruszcz Gdański; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
Mistrzostwa Polski Weteranów
1. RC Lechia Veterans Gdańsk; 2. Old Blacks Pruszcz Gdański; 3.Arka Gdynia.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 
1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.KS Budowlani Łódź.
 
OOM/Mistrzostwa Polski Kadetów 
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Budowlani Lublin.
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.Budowlani Lublin; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin.
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7
Strefa pierwsza (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie): 1.RC Lechia Gdańsk; 2.RC Arka Gdynia; 3.MKS Ogniwo Sopot.
Strefa druga (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie): 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.MKS Pogoń Siedlce.
Strefa trzecia (śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie): 1.RzKS Juvenia Kraków; 2.Gorce Raba Niżna; 3.UKS Koziołki Jerzykowo.
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Gimnazjalna Liga Rugby Tag
1.Publiczne Gimnazjum Lubień; 2.Publiczne Gimnazjum nr 41 Łódź; 3.Publiczne Gimnazjum Strzała.
 
Szkolna Liga Rugby Tag 
Klasy IV: 1.Szkoła Podstawowa nr 2 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa nr 1 Łódź; 3.Szkoła Podstawowa Strzała.
Klasy V: 1.Szkoła Podstawowa nr 1 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa nr 3 Jarocin; 3.Szkoła Podstawowa nr 30 Łódź.
Klasy VI: 1.Szkoła Podstawowa nr 152 Łódź; 2.Szkoła Podstawowa Lubień; 3.Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań.
 
Mirosław Żórawski trenerem Budowlanych SA Rugby w Indiach - skąd my to znamy?

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.469.555 liczba odwiedzin od
01.01.2014