POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.718.771 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Zaproszenie do Gniezna - Aktualizacja 208.10.2016


III Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 odbędzie się w niedzielę, 16 października 2016 r w Gnieźnie na obiektach przy ulicy Strumykowej. Początek turnieju godz. 10.00. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 9.00. 
 
Ponieważ w poprzednim rozstawieniu zabrakło drużyny ze Szczecinka nowy rozkład gier turnieju w Gnieźnie wygląda j/n: 
 
Dywizja I   Grupa A 1.Posnania, 4.RC Orkan Sochaczew, 5.GTR Tytan Gniezno
                 Grupa B: 2.Budowlani Łódź SA, 3.Lechia Gdańsk, 6.Czarni Pruszcz Gd.
Dywizja II  Grupa C: 7.Juvenia, 10.Szarża Grudziądz, 11.AZS AWFiS Gdańsk
                 Grupa D: 8.Ogniwo Sopot, 9.Pogon Siedlce, 12.Rugby Klub Bełchatów
Dywizja III Grupa E: 13.Rugby Team Olsztyn, 14.Werewolwers Wąbrzeźno, 15.Rugby Klub Toruń, 16.Rugby Szczecinek, 17.Kaskada Szczecin                                    
            
                    Boisko A                                           Boisko B
godz. 10.00   Orkan - Tytan                 godz.10.00   Olsztyn - Werewolwers
         10.18   Lechia - Czarni                       10.18   Toruń - Szczecinek
         10.36   Szarża - AZS AWFiS              10.36   Kaskada - Olsztyn    
         10.55   Pogoń - Bełchatów                  10.55   Szczecinek - Werewolwes
         11,13   Posnania - Orkan                    11.13   Kaskada - Toruń
         11.32   BŁSA - Lechia                        11.32   Olsztyn - Szczecinek
         11.50   Juvenia - Szarża                     11.50   Werewolwers - Torun       
         12.08   Ogniwo - Pogoń                      12.08   Kaskada - Szczecinek 
         12.26   Tytan - Posnania                     12.26   Toruń - Olsztyn
         12.44   Czarni - BŁSA                         12.44   Kaskada - Werewolwers
         13.02   AZS AWFiS - Juvenia
         13.20   Bełchatów - Ogniwo
Półfinały
         14.00   I     D1 - B3                             14.00   II     D2 - C3
         14.18   III   A1 - B2                              14.18   IV    C2 - D3
         14.36   V    B1 - A2                             14.36   VI    C1 - A3
Finały
         15.00   o V m    W I - W VI                  15.00   o XI m     L II - L IV
         15.20   o III m   L III - L V                     15.20   o IX m     W II - W IV
         15.40   o  I m    W III - W V                  15.40   o VII m    L I - L IV      
 
Uwaga: Część meczy będzie odbywała się na boisku A o syntetycznej nawierzchni proszę przygotować odpowiednie obuwie. Zwycięzca grupy E awansuje do II Dywizji w miejsce drużyny która uplasuje się na 12 pozycji.
 
Ireneusz Pietrak

RTDiM: Zaproszenie do Jarocina - Aktualizacja 2 Lubin: Zaproszenie na II Bieg Rugbysty

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.718.771 liczba odwiedzin od
01.01.2014