POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.295.218 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: V Turniej w Szczecinie14.05.2018

 
„Szczecin Sevens” czyli V Turniej o Mistrzostwo Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 13 maja br. w Szczecinie na stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera przy ul. Twardowskiego.
                                 
Dywizja I    
Grupa A                                   Grupa B
1.Posnania Poznań                  2.Lechia Gdańsk
4.RC Orkan Sochaczew           3.GKR Tytan Gniezno
5.Juvenia Kraków                     6.AZS AWFiS Gdańsk
 
Dywizja II
Grupa C
  7.Kaskada Szczecin
  8.Rugby Team Olsztyn
  9.Rugby Bełchatów
10.Werewolves Wąbrzeźno
 
Olsztyn – Werewolves 15:31
Orkan – Juvenia 12:5
Kaskada – Bełchatów 42:0
Tytan - AZS AWFiS 40:12
Olsztyn – Kaskada 0:36
Posnania – Orkan 42:14
Werewolves – Bełchatów 21:12
Lechia – Tytan 31:14
Kaskada – Werewolves 26:0
Posnania – Juvenia 21:5
Lechia – AZS AWFiS 43:7
Bełchatów – Olsztyn 19:14 (o IX miejsce)
 
1/4    Juvenia – AZS AWFiS 43:12
1/2    Posnania – Tytan 33:10
1/2    Lechia – Orkan 20:10
o VII m     Werewolves – AZS AWFiS 0:49
o V m       Kaskada – Juvenia 14:19 
o III m      Tytan – Orkan 10:40
o I m        Posnania – Lechia 24:36 
 
Klasyfikacja V turnieju MPS7:
01.Lechia Gdańsk 25 pkt
02.Posnania Poznań 23 pkt
03.RC Orkan Sochaczew 22 pkt
04.GKR Tytan Gniezno 21 pkt
05.Juvenia Kraków 20 pkt
06.Kaskada Szczecin 19 pkt
07.AZS AWFiS Gdańsk 18 pkt
08.Werewolves Wąbrzeźno 17 pkt
09.Rugby Bełchatów 16 pkt
10.Rugby Team Olsztyn 15 pkt

Klasyfikacja MPS7 po V turniejach [kliknij]
Klasyfikacja Super 7 po XVI turniejach [kliknij
 
Ireneusz Pietrak
 
II liga - Kolejka III Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 16

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.295.218 liczba odwiedzin od
01.01.2014