POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.718.773 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: I Turniej w Unisławiu04.09.2016


I Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w rugby 7 odbył się w sobotę 3 września w Unisławiu.(Dywizja I ) i w Stablewicach (Dywizje II i III)
 
Dywizja 1                         Dywizja 2                               Dywizja 3
grupa A                             grupa C                                  grupa E            
1.Lechia Gdańsk               7.Szarża Gudziądz               13.Unisław
4.Ogniwo Sopot               10.Czarni PG                         16.Szczecinek
5.Posnania                       11.Pogoń                               17.Barbarians 
grupa B                             grupa D                                 grupa F
2.RC Orkan                        8.Bełchatów                         14.Olsztyn
3.Tytan Gniezno                 9.AZS AWFiS Gdansk         15.Wąbrzeźno
6.B/Łódź SA                     12.Juvenia                             18.Toruń    
                              
  Unisław - Barbarians                19:14 (14:7)                      
  Olsztyn - Toruń                        19:7 (0:7)
  Lechia - Posnania                    14:7 (7:7)                     
  Szarża - Pogoń                        0:26 (0:26)
  Orkan - BŁSA                          24:12 (12:0)                     
  Bełchatów - Juvenia                  0:24 ( 0:12)
  Szczecinek - Barbarians            5:31 (0:17)                    
  Wąbrzeźno - Toruń                   21:0 (14:0)
  Ogniwo - Posnania                   14:19 (7:7)                     
  Czarni - Pogoń                         31:0 (12:0)
  Tytan - BŁSA                           7:28 (0:21)                     
  AZS AWFiS - Juvenia              19:31 (19:12)
  Unisław - Szczecinek               47:0 (21:0)                     
  Olsztyn - Wąbrzeźno                34:0 (22:0)
  Lechia - Ogniwo                       26:19 (19:7)                     
  Szarża - Czarni                        0:50 (0:24)
  Orkan - Tytan                          19:5 ( 12;0)                     
  Bełchatów - AZS AWFiS            7:35 (0:28) 
 
Półfinały
Ogniwo - Czarni PG        19:22 (7:10)                                                               
Unisław - Wąbrzeźno      31:14 (17:7)                                                        
Tytan - Juvenia              10:22 (5:10)                                                                  
Olsztyn - Szczecinek      40:5 (19:5)
Lechia - BŁSA                10:33 (10:7)
Pogoń - Bełchatów          35:12 (14:0)
Posnania - Orkan            10:33 (0:26)
AZS AWFiS - Szarża       26:5 (19:5)
                                                             
Finały
  o XVII m      Barbarians - Toruń             31:0 (12:0)                                       
  o XV m        Wąbrzeźno - Szczecinek   17:15 (7:5)
  o XIII m       Unisław - Olsztyn               21:14 (14:7)
  o XI m         Bełchatów - Szarża            12:22 (7:12)
  o IX m         Pogoń - AZS AWFiS           7:15 (0:5)
  o VIII m       Ogniwo - Tytan                   0:28 (0:7)                                              
  o V m          Czarni - Juvenia                  5:26 (0:7)                                        
  o III m         Lechia - Posnania               42:7 (21:0)                                            
  o I m           BŁSA - Orkan                     29:7 (17:0)
 
Klasyfikacja końcowa po I turnieju MPS 7 w Unisławiu: 1.Master Pharm Budowlani Łódź SA 25 pkt.; 2.RC Orkan Sochaczew 23 pkt; 3.RC Lechia Gdańsk 22 pkt; 4.Posnania Poznań 21 pkt; 5.Juvenia Kraków 20 pkt; 6.Czarni Pruszcz Gdański 19 pkt; 7.Tytan Gniezno 18 pkt; 8.Ogniwo Sopot 17 pkt; 9.AZS AWFiS Gdańsk 16 pkt; 10.Pogoń Siedlce 15 pkt; 11.Szarża Grudziądz 14 pkt; 12.RK Obeliks Bełchatów 13 pkt; 13.RK Unisław 12 pkt; 14.Rugby Team Olsztyn 11 pkt; 15.Werewolwers Wąbrzeźno 10 pkt; 16.Rugby Szczecinek 9 pkt; 17.RK Toruń 8 pkt. 
  
Uwagi:
1.Drużyna Barbarians została stworzona na potrzeby turnieju i nie jest klasyfikowana z przyczyn formalnych. Zawodnikom należą się ogromne podziękowania za poważne potraktowanie grania w tym zespole i wygranie dwóch meczy.
2.W drugim turnieju podział na dywizje będzie wyglądał następująco Dywizja I drużyny 1-6, Dywizja II drużyny 7-11 i 13.Dywizja III 12 i pozostałe.
3.Pragnę podziękować drużynom Posnanii Poznań i Lechii Gdańsk za postawę fair w meczu o III miejsce. 
 
Ireneusz Pietrak
 
Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 01

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.718.773 liczba odwiedzin od
01.01.2014