POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.312.847 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MP Kadetów: Harmonogram24.06.2016

 
Mistrzostwa Polski Kadetów rugby XV 25-27.06.2016 - Łódź
Harmonogram
 
W dniach 25 - 27.06.2016 (sobota - poniedziałek) odbędą się Mistrzostwa Polski Kadetów U16 w Łodzi, na boisku KS Budowlanych Łódź przy ul. Górniczej 5.
 
I dzień (sobota 25.06.2016)
Odprawa techniczna MPK godz. 12.45 (biuro KS Budowlani Łódź)
Oficjalne otwarcie MPK 2016’ godz. 14.00 (stadion KS Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5).
 
1.      Godz. 14.30 zespół 7 Posnania Poznań - zespół 4 Arka Gdynia
2.      Godz. 15.10 zespół 1 Juvenia Kraków - zespół 6 Budowlani Lublin
3.      Godz. 15.50 zespół 2 Lechia Gdańsk - zespół 5 Budowlani Łódź
4.      Godz. 16.30 zespół 3  Orkan Sochaczew - zespół 4 Arka Gdynia                   
5.      Godz. 17.40 zespół 6 Budowlani Lublin - zespół 2 Lechia Gdańsk
6.      Godz. 18.20 zespół 7 Posnania Poznań - zespół 1 Juvenia Kraków
7.      Godz. 19.00 zespół 5 Budowlani Łódź - zespół 3 Orkan Sochaczew
 
II dzień (niedziela 26.06.2016)
 
1.      Godz. 10.00 zespół 1 Juvenia Kraków - zespół 4 Arka Gdynia
2.      Godz. 10.40 zespół 7 Posnania Poznań - zespół 5 Budowlani Łódź
3.      Godz. 11.00 zespół 6 Budowlani Lublin - zespół 3 Orkan Sochaczew           
4.      Godz. 11.40 zespół 4 Arka Gdynia - zespół 2 Lechia Gdańsk
5.      Godz. 12.00 zespół 5 Budowlani Łódź - zespół 1 Juvenia Kraków
6.      Godz. 12.40 zespół 6 Budowlani Lublin - zespół Posnania Poznań
7.      Godz. 13.30 zespół 2 Lechia Gdańsk - zespół 3 Orkan Sochaczew
 
III dzień (poniedziałek 27.06.2016)
 
1.      Godz. 10.00 zespół 5 Budowlani Łódź - zespół 6 Budowlani Lublin
2.      Godz. 10.40 zespół 2 Lechia Gdańsk - zespół 7 Posnania Poznań
3.      Godz. 11.00 zespół 3 Orkan Sochaczew - zespół 1 Juvenia Kraków
4.      Godz. 11.40 zespół 6 Budowlani Lublin - zespół 4 Arka Gdynia
5.      Godz. 12.40 zespół 7 Posnania Poznań - zespół 3 Orkan Sochaczew
6.      Godz. 13.20 zespół 1 Juvenia Kraków - zespół 2 Lechia Gdańsk     
7.      Godz. 14.00 zespół 4 Arka Gdynia - zespół 5 Budowlani Łódź         
 
Zakończenie turnieju MPK 2016’ godz. 14.45
 
Maciej Sylwester Misiak
 
Zaproszenie na Prague Youth Rugby Festival Ogniwo v Arka w internecie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.312.847 liczba odwiedzin od
01.01.2014