POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.014.924 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK: Rozstawienie turnieju finałowego29.06.2017

 
Komunikat Organizacyjny MPK 2017
 
Wyniki meczów barażowych:
Pogoń Siedlce – BBRC Łódź 70:5 (20:0)
RC Legia Warszawa – Ogniwo Sopot 25:0 vo (drużyna Ogniwa Sopot nie stawiła się na meczu)
Drużyna Pogoni Siedlce zrezygnowała z uczestnictwa w turnieju finałowym MPK w jej miejsce wchodzi drużyna BBRC Łódź.
 
Rozstawienie oraz harmonogram meczów w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Kadetów 5-8.07.2017 Łódź.
Wszystkie mecze rozegrane zostaną na boisku KS Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5 
 
Grupa A
1. RC Orkan Sochaczew
2. KS Budowlani Lublin
3. RC Arka Gdynia
4. BBRC Łódź
 
Grupa B
1. KS Budowlani Łódź
2. RC Lechia Gdańsk
3. Juvenia Kraków
4. RC Legia Warszawa
 
Dzień I - 5.07.2017
Odprawa techniczna i weryfikacja dokumentów godzina 14.00
Grupa A
Godzina 15.00 
RC Orkan Sochaczew v BBRC Łódź
Godzina 16.00   
KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 
Grupa B
Godzina 17.00
KS Budowlani Łódź v RC Legia Warszawa
Godzina 18.00   
RC Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 
 
Dzień II - 6.07.2017
Godzina 13.00   
Grupa A                                               
BBRC Łódź v RC Arka Gdynia 
Godzina 14.00
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin
Grupa B
Godzina 15.00   
RC Legia Warszawa v Juvenia Kraków 
Godzina 16.00
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
 
Dzień III - 7.07.2017
Grupa A
Godzina 12.00
KS Budowlani Lublin v BBRC Łódź          
Godzina 13.00
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
Grupa B               
Godzina 14.00
RC Lechia Gdańsk v RC Legia Warszawa
Godzina 15.00   
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź
 
Dzień IV - 8.08.2017
Godzina 10.00 
Mecz o VII miejsce - 4A-4B
Godzina 11.00
Mecz o V miejsce - 3A-3B
Godzina 12.00
Mecz o III miejsce - 2A-2B
Godzina 13.00
Finał, mecz o I miejsce - 1A-1B
 
Niezbędne jest posiadanie dwóch kompletów koszulek meczowych o różnej kolorystyce.
 
Jacek Zalejarz
 
Wielkopolskie: Półfinałowy turniej SLRT 7: GPS Clermont - dzień pierwszy

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.014.924 liczba odwiedzin od
01.01.2014