POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.569.886 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Listopadowe Tournee27.10.2014

Listopad to tradycyjnie czas tournee reprezentacji (głównie południowej półkuli) po Europie, kumulacja nastąpi 8 listopada kiedy zostanie rozegranych jedenaście spotkań. Najdłuższy pobyt na Starym Kontynencie zaplanowali Australijczycy, rozpoczynają 01.11 meczem z Barbarians, kończą 29.11 spotkaniem z Anglią.
 
01 listopada 2014
Japonia v Maori All Blacks
Barbarians v Australia
USA v Nowa Zelandia
 
02 listopada 2014
RFU Champ XV v Kanada
 
07 listopada 2014
Kanada v Namibia
 
08 listopada 2014
Japonia v Maori All Blacks
Anglia v Nowa Zelandia
Walia v Australia
Włochy v Samoa
Gruzja v Tonga
Irlandia v Południowa Afryka
Szkocja v Argentyna
Francja v Fiji
Hong Kong v Rosja
Rumunia v Stany Zjednoczone
New Zeland Marist v New Zealand Heartland XV
 
11 listopada 2014
Gloucester v Tonga
Wyspy Cook’a v New Zealand Heartland XV
 
14 listopada 2014
French Barbarians v Namibia
Kanada v Samoa
Wyspy Cook’a v New Zealand Heartland XV
 
15 listopada 2014
Anglia v Południowa Afryka
Walia v Fiji
Włochy v Argentyna
Rumunia v Japonia
Tonga v Stany Zjednoczone
Szkocja v Nowa Zelandia
Hong Kong v Rosja
Francja v Australia
 
16 listopada 2014
Irlandia v Gruzja
 
21 listopada 2014
Fiji v Stany Zjednoczone
 
22 listopada 2014
Szkocja v Tonga
Włochy v Południowa Afryka
Irlandia v Australia
Walia v Nowa Zelandia
Portugalia v Namibia
Rumunia v Kanada
Anglia v Samoa
Francja v Argentyna
 
23 listopada 2014
Gruzja v Japonia
 
29 listopada 2014
Anglia v Australia
Walia v Południowa Afryka
 
Ekstraliga w internecie Zaproszenie na RTDiM do Gdyni

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.569.886 liczba odwiedzin od
01.01.2014