POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kurs RTŻ w Sochaczewie25.11.2015

Na podstawie uzyskanych potwierdzeń dokonany został podział na dwie grupy, które w dniach 27-29 listopada wezmą udział w szkoleniu licencyjnym RTŻ (rugby tag i kategoria żak) w Sochaczewie.

Niestety nie było możliwe uwzględnienie wszystkich próśb związanych z pierwszym terminem (piątek-sobota), a ostateczny podział na grupy znajduje się w załączniku.

Zajęcia poprowadzą kierownik wyszkolenia PZR Maciej Misiak i krajowy oficer rozwoju Krzysztof Krzewicki.

Kursanci powinni pojawić się w Restauracji Kameralna w Sochaczewie przy ul. Romualda Traugutta 24 (gdzie znajdują się także apartamenty) do godziny 11.30.

Program szkolenia wygląda następująco:

Grupa I 
 
piątek, 27.11.2015 r.
przyjazd do godz. 11.30
 
12.00 - 13.30 - zajęcia teoretyczne
14.00 - 15.30 - zajęcia praktyczne - boisko Orkan
15.45 - 17.15 - zajęcia teoretyczne
17.30 - 18.15 - zajęcia teoretyczne
18.30 - kolacja
19.00 - 19.45 - zajęcia teoretyczne
20.00 - 21.30 - zajęcia praktyczne - sala gimnastyczna

sobota, 28.11.2015 r.
 
8.00 - śniadanie 
8.30 - 10.00 - zajęcia praktyczne - Hala MOSiR
10.15 - 11.45 - zajęcia teoretyczne
12.00 - 13.30 - zajęcia teoretyczne
13.45 - obiad 
 
 
Grupa II 
 
sobota, 28.11.2015 r.
przyjazd godz. 11.30
 
12.00 - 13.30 - zajęcia teoretyczne
14.00 - 15.30 - zajęcia praktyczne - boisko Orkan
15.45 - 17.15 - zajęcia teoretyczne
17.30 - 18.15 - zajęcia teoretyczne
18.30 - kolacja
19.00 - 19.45 - zajęcia teoretyczne
20.00 - 21.30 - zajęcia praktyczne - sala gimnastyczna

niedziela, 29.11.2015 r.
 
8.00 - śniadanie 
9.00 - 10.30 - zajęcia praktyczne - Hala MOSiR
10.45 - 12.15 - zajęcia teoretyczne
12.30 - 14.00 - zajęcia teoretyczne
13.45 - obiad
Kurs RTŻ w Sochaczewie Weekend z rugby 27-30.11.2015
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11