POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.039 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Konsultacja juniorskich 7-ek w Warszawie03.01.2014

Już wiosną najpoważniejszy tegoroczny sprawdzian czeka nasze drużyny juniorskie. Nic zatem dziwnego, że to właśnie ich akcje otwierają kalendarz Związku na rok 2014.
 
Zgrupowanie kadry do lat 18, która reprezentować nas będzie w Wielkopolsce (9-20 kwietnia) w największej europejskiej imprezie rugby planowane jest w końcu stycznia (szczegóły wkrótce), a nieco wcześniej przygotowania do startu w Mistrzostwach Europy (Portugalia, 10-11 maja) rozpocznie nasza reprezentacja do lat 19 w odmianie 7-osobowej.
 
Trener tej drużyny, Krzysztof Folc powołał na konsultację w Warszawie (18-19 stycznia) szeroką kadrę zawodników z rocznika 1995 i 1996.
Powołania otrzymali:
Marcin Urbaniak, Krystian Pogorzelski (Marlin Ozorków), Dawid Radwański, Marek Miśkiewicz – KS Budowlani Łódź;
Jakub Młyńczak, Michał Kępa, Krzysztof Piłowski, Mariusz Sejdak – RC Orkan Sochaczew;
Hugon Noszczyk, Wojciech Kapustka, Maksymilian Satel, Bartosz Kubalewski – KS Posnania Poznań;
Patryk Kiełsa – RKS Skra Warszawa;
Kewin Bracik – RC Czarni Pruszcz Gdański;
Bartłomiej Sierant – RzKS Juvenia Kraków;
Adam Kubisz – Biało-Czarni Nowy Sącz;
Sławosz Hodura – MKS Ogniwo Sopot;
Radosław Dabkiewicz – RC Lechia Gdańsk;
Jarosław Czulak – Husar Bolesławiec;
Piotr Wiśniewski – KS Budowlani Lublin.
 
Zbiórka zawodników planowana jest w sobotę, 18 stycznia na stadionie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 o godzinie 13.00.
 
Kolejna konsultacja węższej już grupy juniorów wraz z seniorami planowana jest także w Warszawie w dniach 8-9 lutego br.
 
Noworoczne starcia w Sopocie i Siedlcach Ruszają przygotowania kadry kobiet

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.039 liczba odwiedzin od
01.01.2014