POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kalendarz I ligi sezon 2017'16.02.2017

 
Kalendarz I ligi - 2017’
 
1. RC Orkan Sochaczew
2. Skra Warszawa
3. Posnania Poznań
4. Czarni Pruszcz Gdański
 
1 runda
I kolejka (01-02.04.2017)
RC Orkan Sochaczew - Czarni Pruszcz Gdański  
Skra Warszawa - Posnania Poznań
 
PNE Polska – Holandia (08.04.2017)
Termin rezerwowy I ligi
 
II kolejka (14-15.04.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew - Skra Warszawa
 
PNE Polska – Szwajcaria (22.04.2017)
Termin rezerwowy I ligi
 
III kolejka (29-30.04.2017)
Skra Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański
Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew
 
Termin rezerwowy I ligi (06-07.05.2017)
 
2 runda
IV kolejka (13-14.05.2017) 
Czarni Pruszcz Gdański - Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań
 
V kolejka (20-21.05.2017) 
Posnania Poznań - Czarni Pruszcz Gdański
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew
 
VI kolejka (03-04.06.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - RC Orkan Sochaczew
Posnania Poznań - Skra Warszawa
 
Finał Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7, (24.06.2017) 
 
Mecz Jubileuszowy PZR (02.09.2017)
 
3 runda
VII kolejka (09-10.09.2017) 
RC Orkan Sochaczew - Czarni Pruszcz Gdański
Skra Warszawa - Posnania Poznań
 
VIII kolejka (16-17.09.2017) 
Czarni Pruszcz Gdański - Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew - Skra Warszawa
 
Termin rezerwowy I ligi (23-24.09.2017)
 
IX kolejka (30.09-01.10.2017)
Skra Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański
Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew
 
4 runda
X kolejka  (07-08.10.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań
 
XI kolejka (14-15.10.2017)
Posnania Poznań - Czarni Pruszcz Gdański
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew
 
Termin rezerwowy I ligi (21-22.10.2017)
 
XII kolejka (28-29.10.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - R.C. Orkan Sochaczew
Posnania Poznań - Skra Warszawa
 
Finał o I miejsce, baraż (04-05.11.2017) 
1 v 2 (gospodarzem jest drużyna, która zajęła 1 miejsce w rozgrywkach zasadniczych)
Baraż o utrzymanie się w I lidze
(drużyna, która zajęła ostanie miejsce w I lidze, będzie gospodarzem meczu barażowego z drużyną, która zajęła 1 miejsce w rozgrywkach II ligi).
 
Jak Feniks z popiołów Poznaliśmy skład na Portugalię
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11