POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.753.765 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kalendarz I ligi sezon 2017'16.02.2017

 
Kalendarz I ligi - 2017’
 
1. RC Orkan Sochaczew
2. Skra Warszawa
3. Posnania Poznań
4. Czarni Pruszcz Gdański
 
1 runda
I kolejka (01-02.04.2017)
RC Orkan Sochaczew - Czarni Pruszcz Gdański  
Skra Warszawa - Posnania Poznań
 
PNE Polska – Holandia (08.04.2017)
Termin rezerwowy I ligi
 
II kolejka (14-15.04.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew - Skra Warszawa
 
PNE Polska – Szwajcaria (22.04.2017)
Termin rezerwowy I ligi
 
III kolejka (29-30.04.2017)
Skra Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański
Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew
 
Termin rezerwowy I ligi (06-07.05.2017)
 
2 runda
IV kolejka (13-14.05.2017) 
Czarni Pruszcz Gdański - Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań
 
V kolejka (20-21.05.2017) 
Posnania Poznań - Czarni Pruszcz Gdański
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew
 
VI kolejka (03-04.06.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - RC Orkan Sochaczew
Posnania Poznań - Skra Warszawa
 
Finał Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7, (24.06.2017) 
 
Mecz Jubileuszowy PZR (02.09.2017)
 
3 runda
VII kolejka (09-10.09.2017) 
RC Orkan Sochaczew - Czarni Pruszcz Gdański
Skra Warszawa - Posnania Poznań
 
VIII kolejka (16-17.09.2017) 
Czarni Pruszcz Gdański - Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew - Skra Warszawa
 
Termin rezerwowy I ligi (23-24.09.2017)
 
IX kolejka (30.09-01.10.2017)
Skra Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański
Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew
 
4 runda
X kolejka  (07-08.10.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań
 
XI kolejka (14-15.10.2017)
Posnania Poznań - Czarni Pruszcz Gdański
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew
 
Termin rezerwowy I ligi (21-22.10.2017)
 
XII kolejka (28-29.10.2017)
Czarni Pruszcz Gdański - R.C. Orkan Sochaczew
Posnania Poznań - Skra Warszawa
 
Finał o I miejsce, baraż (04-05.11.2017) 
1 v 2 (gospodarzem jest drużyna, która zajęła 1 miejsce w rozgrywkach zasadniczych)
Baraż o utrzymanie się w I lidze
(drużyna, która zajęła ostanie miejsce w I lidze, będzie gospodarzem meczu barażowego z drużyną, która zajęła 1 miejsce w rozgrywkach II ligi).
 
Jak Feniks z popiołów Poznaliśmy skład na Portugalię

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.753.765 liczba odwiedzin od
01.01.2014