POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.014.969 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK U18: Powołania do Klagenfurt16.06.2017


Konsultacja startowa Kadry Kobiet U-18: Klagenfurt 21.06-26.06.2017 
 
W dniach 21-26.06.2017 odbędzie się konsultacja startowa Kadry Kobiet U18 w Klagenfurcie (Austria). Kadra weźmie udział w turnieju United World Games 2017. 
 
Zbiórka zawodniczek 21 czerwca do godziny 17:00 w Hostelu Olimp, ul. Rostafińskiego 9, Kraków.
 
Powołania otrzymują:
Stawicka Justyna - Arka Rumia
Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
Knowa Magdalena - Juvenia Kraków
Pamięta Natalia - Orkan Sochaczew
Furman Natalia - Posnania Poznań
Michalak Paulina - Posnania Poznań
Beszterda Sandra - Posnania Poznań
Matuszewska Julia - Posnania Poznań
Pospieszczyk Nicola - Diablice Ruda Śląska
Juszczak Beata - RC Gorce
Warzecha Karolina - RC Gorce
Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
 
W rezerwie pozostają:
Kowalczyk Klaudia - KS Rugby Gietrzwałd
Sadowska Zuzanna - Arka Rumia
Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
Marszalik Paulina - RC Gorce
 
Kadra:
Trener: Łukasz Kościelniak
II Trener: Arkadiusz Mąkina
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska
 
Zawodniczki muszą posiadać́ (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu):
- sprzęt do treningu rugby
- dowód osobisty lub paszport
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu. 
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
Zakończenie konsultacji w dniu 26.06.2017 powrotem do Polski we wczesnych  godzinach rannych.
 
UWAGA !!! W przypadku planowanej nieobecności zawodniczka jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem Łukaszem Kościelniakiem tel. 788 381 535.
 
Łukasz Kościelniak

Lubelskie: Półfinałowy turniej SLRT U18 7: Powołania do Klagenfurt

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.014.969 liczba odwiedzin od
01.01.2014