banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18, U16: Powołania do Rudy Śląskiej10.04.2018

 
Konsultacja Startowa Kadry Kobiet Rugby 7 U18 i U16

Termin: Ruda Śląska, 12-14 kwietnia 2018
Miejsce:
1. nocleg: Hotel Adria, ul. Wolności 1, 41-700 Ruda Śląska
2. treningi i mecze: Stadion Burloch Arena, ul Bytomska 15, Ruda Śląska
 
Lista powołanych zawodniczek:
Arka Rumia:
01. Stawicka Justyna
02. Sadowska Zuzanna
BBRC Łódź:
03. Tkaczyk Julia
04. Górska Oliwia
Diablice Ruda Śląska:
05. Wręczycka Aleksandra
06. Gliwińska Natalia
GSZS Nowogrodziec:
07. Nowak Karolina
Juvenia Kraków:
08. Juszczak Beata
09. Warzecha Karolina
10. Marszalik Paulina
11. Morus Marta
12. Uroda Laura
KS Budowlani Łódź:
13. Pustkowska Julia
14. Daszyńska Julia
15. Małolepsza Angelika
Legia Warszawa:
16. Motyl Gabriela
17. Pietrzak Paulina
Pogoń Siedlce:
18. Bednarczyk Adrianna
Posnania Poznań:
19. Veneri Cristina
20. Bancer Wiktoria
21. Duffy Ewelina
RC Orkan Sochaczew:
22. Kłak Sandra
23. Buczyńska Wiktoria
24. Mamcarz Wiktoria
 
Sztab Szkoleniowy:
Kościelniak Łukasz – I trener
Mąkina Arkadiusz – II trener
Stencel Marcin – trener/kierwonik
Koperska Barbara – Fizjoterapeuta
Grądys Zbigniew – trener stażysta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 12.04.2018  do godz. 18:00 w Hotelu Adria, ul. Wolności 1, 41-700 Ruda Śląska 
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią
- ubrania: koszulki reprezentacyjne
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
3. Zakończeni konsultacji w dniu 14.04.2018 o godz. 14:00. 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 11.04.2018 do godz. 20:00.
 
Harmonogram konsultacji:
12.04.2018
18:00 – zbiórka zawodniczek
19:00 – kolacja
20:00 – zebranie organizacyjne
13.04.2018
8:00 – śniadanie 
10:30-12:00 – trening
13:30 – obiad 
16:30-18:00 – trening
19:00 – kolacja
20:00 – zajęcia teoretyczne
14.04.2018
8:00 – śniadanie 
10:30-13:00 – mecze z reprezentacjami Łotwy i Czech
13:30 – obiad
14:00 – zakończenie konsultacji
 
Łukasz Kościelniak
 
Rugby Tag odniesie sukces! MPK7 U16: Przed Turniejem w Sopocie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0