POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.977.461 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 U18, U16: Powołania do Myślenic12.01.2018

 
Zgrupowanie Kadr Kobiet U18/U16 - Myślenice, 19-26.01.2018 
 
W dniach 19-26 stycznia 2018 w Myślenicach odbędzie się Zgrupowanie Kadry Kobiet U18/U16. Zbiórka zawodniczek 19.01.2018 do godziny 17:00 w Hotelu Krak, ul. Szkolna 2, Myślenice.
 
Powołania otrzymują:
1. Stawicka Justyna             Arka Rumia
2. Sadowska Zuzanna          Arka Rumia
3. Tkaczyk Julia                   BBRC Łódź
4. Górska Oliwia                  BBRC Łódź
5. Stefanowicz Alicja            BBRC Łódź
6. Gliwińska Natalia              Diablice Ruda Śląska
7. Nowak Karolina                GSZS Nowogrodziec
8. Juszczak Beata               Juvenia Kraków
9. Warzecha Karolina           Juvenia Kraków
10. Morus Marta                   Juvenia Kraków
11. Uroda Laura                    Juvenia Kraków 
12. Pustkowska Julia            KS Budowlani Łódź
13. Daszyńska Julia              KS Budowlani Łódź
14. Motyl Gabriela                 Legia Warszawa
15. Kłak Sandra                    Orkan Sochaczew
16. Mamcarz Wiktoria           Orkan Sochaczew
17. Skurzewska Amelia         Orkan Sochaczew
18. Bednarczyk Adrianna       Pogoń Siedlce
19. Furman Natalia                Posnania Poznań
20. Veneri Cristina                 Posnania Poznań
21. Bancer Wiktoria               Posnania Poznań
22. Duffy Ewelina                   Posnania Poznań
23. Zięba Marlena                  RC Gorce
24. Marszalik Paulina             RC Gorce
 
W rezerwie pozostają:
1. Robak Antonina                 BBRC Łódź
2. Zimnowłodzka Wiktoria      BBRC Łódź
3. Rudnicka Daria                  Orkan Sochaczew
4. Eim Karolina                      Orkan Sochaczew
5. Buczyńska Wiktoria           Orkan Sochaczew
6. Szczepańska Emilia           GSZS Nowogrodziec
7. Janiec Paulina                    GSZS Nowogrodziec
8. Szeremeta Karolina            GSZS Nowogrodziec
 
Kadra:
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Mąkina, Marcin Stencel, Zbigniew Grądys
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska
 
Zawodniczki muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu):
- sprzęt do treningu rugby na hali, macie i boisku ze sztuczną nawierzchnią
- obuwie do treningu na boisku ze sztuczną nawierzchnią i halę sportową 
- strój kąpielowy na basen
- dokument tożsamości
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
Zakończenie konsultacji w dniu 26.01.2018 o godz. 13:00.
 
UWAGA !!! W przypadku planowanej nieobecności zawodniczka jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem Łukaszem Kościelniakiem tel. 788 381 535.
 
Łukasz Kościelniak
 
Duaine Lindsay - Pierwszy wywiad 7 U18: Powołania na obóz do Gdańska

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.977.461 liczba odwiedzin od
01.01.2014