banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.780.057 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 U18: Powołania na Mistrzostwa Europy19.04.2018

 
Konsultacja i Mistrzostwa Europy Kobiet U-18
 
Termin: Warszawa/Vichy, 23.04-30.04.2018
Miejsce:
1. nocleg: Hotel Meksyk, ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa
2. treningi: Stadion AZS AWF Warszawa
 
Lista powołanych zawodniczek:
Arka Rumia:
1. Stawicka Justyna
Diablice Ruda Śląska:
2. Wręczycka Aleksandra
Juvenia Kraków:
3. Juszczak Beata
4. Warzecha Karolina
KS Budowlani Łódź:
5. Pustkowska Julia
6. Małolepsza Angelika
Legia Warszawa:
7. Motyl Gabriela
Posnania Poznań:
8. Veneri Cristina
9. Furman Natalia
10. Bancer Wiktoria
11. Duffy Ewelina
RC Orkan Sochaczew:
12. Kłak Sandra
 
Zawodniczki rezerwowe:
Pietrzak Paulina - Legia Warszawa
Buczyńska Wiktoria - Orkan Sochaczew
 
Sztab Szkoleniowy:
Kościelniak Łukasz - I trener
Mąkina Arkadiusz - II trener
Stencel Marcin - trener/kierownik
Koperska Barbara - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 23.04.2018  do godz. 18:00 w Hotelu Meksyk ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- sprzęt do gry i treningu na boisku trawistym
- dowód osobisty lub paszport
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
3. Powrót z Mistrzostw Europy w dniu 30.04.2018 o godz. 13:00 – Warszawa - Lotnisko Chopina 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 21.04.2018 do godz. 20:00.
 
Harmonogram konsultacji:
23.04.2018
do godz. 18:00 przyjazd zawodniczek
19:00 - kolacja
20:00 - zebranie organizacyjne
24.04.2018
8:00 - śniadanie
10:30-12:00 - trening
13:00 - obiad
16:00-17:30 - trening
19:00 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne
25.04.2018
8:00 - śniadanie
10:30-12:00 - trening
13:00 - obiad
16:00-17:30 - trening
19:00 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne
26.04.2018
8:00 - śniadanie
10:30-12:00 - trening
13:00 - obiad
16:00-17:30 - trening 
19:00 - kolacja
20:00 - zajęcia teoretyczne
27.04.2018
4:20 – wyjazd na lotnisko
 
Łukasz Kościelniak
 
Informacja Kolegium Sędziów "Nietypowa" relacja z meczu...
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.780.057 liczba odwiedzin od
01.01.2014