POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.290.422 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 U16: Powołania Turniej Nadziei Olimpijskich01.08.2018

 
Turniej Nadziei Olimpijskich Kadry Kobiet U16
 
Miejsce i termin: Kraków- Esztergom, 02-05 sierpnia 2018
1. Nocleg - Hostel Babilon, ul. Rostafińskiego 11, Kraków
2. Turniej - Esztergom (Węgry)
 
Lista powołanych zawodniczek: 
Arka Rumia:
01. Kamińska Sara
BBRC Łódź:
02. Wójcik Nela
03. Siwiec Oliwia
04. Górska Oliwia
05. Robak Antonina
06. Tkaczyk Julia
Diablice Ruda Śląska:
07. Gliwińska Natalia
GSZS Nowogrodziec:
08. Nowak Karolina
Juvenia Kraków:
09. Morus Marta
10. Marszalik Paulina
11. Uroda Laura
12. Druzgała Julia

Sztab szkoleniowy:
Arkadiusz Mąkina - p.o. trener 
Zbigniew Grądys - kierownik 
Barbara Koperska - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 02.08.2018  do godz. 18:00 w Hostelu Babilon, ul. Rostafińskiego 11, Kraków
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- dowód osobisty lub paszport
- ubiór i obuwie do gry na boisku trawiastym
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemną̨ zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
3. Zakończeni konsultacji w dniu 05.08.2018 powrotem do Polski około godz. 16:00.
 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 01.08.2018 do godz. 20:00.
 
Łukasz Kościelniak
 
Okno transferowe - Informacja PZR Ekstraliga: Kalendarz - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.290.422 liczba odwiedzin od
01.01.2014