POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.294.889 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7: Powołania na Kopenhaga 7's - Aktualizacja 209.08.2018

 
Nazwa akcji:  Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet 7 - Kopenhaga Sevens
Termin:          10.08.2018-12.08.2018
Miejsce:         Kopenhaga
 
Z powodu kontuzji niektórych zawodniczek nastąpiła zmiana w składzie oraz trener zdecydował o obecności trenera asystenta.
 
Lista powołanych zawodniczek:
 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01.               Jaszczyszyn Karolina
02.               Maliszewska Hanna
03.               Mroczyńska Marlena
04.               Pietrzak Monika
05.               Nowosz Marta
06.               Kołdej Małgorzata
 
Black Roses Posnania Poznań
07.               Kowalczyk Agnieszka
08.               Pamięta Natalia
09.               Furman Natalia
 
AZS AWF Warszawa
10.               Witkowska Sylwia
11.               Singel Angelika
 
Diablice Ruda Śląska
12.               Karlińska Kinga 
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Jurij Buchało - asystent treners
Westfeld Dagna - analityk wideo
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu  09.08.2018 r w Gdańsku, godziny wieczorne.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku
- odzież kadrową
- bilety komunikacji
- paszport lub dowód osobisty
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 12.08.2018 r
 
Uwaga!!! Zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność u trenera kadry do dnia 03.08.2018 r do godz. 12.00.
 
Dagna Westfeld
Aktualizacja: Hanna Maliszewska
 
Giżycko: Udane "Warsztaty Rugby" Nowy komisarz rozgrywek Rugby 7 mężczyzn

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.294.889 liczba odwiedzin od
01.01.2014