POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 131

10.812.630 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7: Powołania GPS Kazań15.08.2018

 
Nazwa akcji:  Zgrupowanie KNK7 i Turniej GPS w Kazaniu ( Rosja) 
Termin:         27.08-03.09.2018
Miejsce:        Noclegi - Villa Pascal w Gdańsku, ul. Łamana 5
                     Treningi - Stadion GOKF w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 244
                     Noclegi - Hotel w Kazaniu
                     Turniej - Stadion w Kazaniu.
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Jaszczyszyn Karolina
02. Klichowska Anna
03. Maliszewska Hanna
04. Mroczyńska Marlena
05. Nowosz Marta
06. Pietrzak Monika
07. Schuster Julianna
08. Kołdej Małgorzata
Black Roses Posnania Poznań
09. Kowalczyk Agnieszka
10. Pamięta Natalia
11. Paszczyk Katarzyna
AZS AWF Warszawa
12. Witkowska Sylwia
13. Singel Angelika
Diablice Ruda Śląska
14. Karlińska Kinga
 
Pod koniec zgrupowania w Gdańsku trener Janusz Urbanowicz ustali skład 12 zawodniczek, które polecą na Mistrzostwa Europy.
 
Zawodniczka rezerwowa:
Nowacka Maria- Black Roses Posnania Poznań
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Buchało Jurij - asystent trenera
Westfeld Dagna - analityk wideo
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Maliszewska Hanna - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu  27.08.2018 r w Gdańsku przed pierwszym treningiem godz.11:00.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku
- odzież kadrową
- bilety komunikacji
- paszport 
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 03.09.2018 r
 
Uwaga!!! Zawodniczki które nie mogą stawić się na zgrupowaniu, powinny zgłosić ten fakt do trenera kadry do dnia 20.08 2018r. do godz. 12:00.
 
Hanna Maliszewska
 
Zaproszenie na Prague Youth Rugby Festival 1972: Tyłowy, bieguny, przodownicy - W barwach "Orła Białego"
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 14% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 131

10.812.630 liczba odwiedzin od
01.01.2014