POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.014.609 liczba odwiedzin od
01.01.2014

IRB Tbilisi Cup23.06.2014

W drugiej edycji rozgrywanego na Avchala Stadium w Tbilisi turnieju zwyciężył zespół Argentyna Jaguars (Argentyna A), który w decydującym meczu pokonał Gruzję 26:16. Zwycięzcy pierwszego turnieju i obrońcy trofeum, XV Prezydenta SARFU, nie wzięli udziału w tegorocznej imprezie.
 
Wyniki:
Gruzja v Hiszpania 23:13
Włochy A v Argentyna Jaguars 20:45
Gruzja v Argentyna Jaguars16:26
Włochy A v Hiszpania 37:0
Gruzja v Włochy A 34:10
Argentyna Jaguars v Hiszpania 41:7
 
Kolejność turnieju:
1.Argentyna Jaguars
2.Gruzja
3.Włochy A
4.Hiszpania
 
Składy:
Gruzja:  Zurab Zhvania; Kote Mikautadze; Giorgi Nemsadze; Givi Berishvili; Simon Maisuradze; Giorgi Tkhilaishvili; Lasha Malaguradze; Merab Sharikadze; Davit Kacharava; Rezo Gigauri; Beka Tsiklauri; Muraz Giorgadze; Alexander Todua; Giorgi Begadze; Giorgi Rokhvadze; Lasha Khmaladze; Shalva Mamukashvili; Dimitri Basilaia; Shalva Sutiashili (k); Beka Bitsadze; Tamaz Mtchedlidze; Giorgi Mtchedlishvili; Anton Peikrishvili; Dudu Kubriahvili; Lasha Lomidze; Irakli Qiasashvili. 
Hiszpania: Juan Anaya; Romain Asensi; Francisco Blanco; Guillermo Espinos; Jezus Moreno; Gabriel Agustin Ortiz; Francisco Javier Sanz; Alejandro Blanco; Jose Luis Del Valle; Ignacio Duco Molina; Victor Sanchez; Javier De Juan; Manuel Mora; Adam Newton; Pablo Feijoo (k); Facundo Munilla; Mariano Garcia; Daniel Snee; Pablo Fontes; Francisco Coplet; Alberto Diaz; Jaime Nava; Javier Carrion; Segio Fernanadez; Alejandro Gutierrez Muller; Ignacio Gutierrez Muller.
Argentyna Jaguars: Santiago Garcia Botta; Javier Rojas; Juan Socino; Lucas Ponce; Matias Masera; Lisandro Ahaulli (k); Marcos Bollini; Martin Chappesoni; Gaston Cortes; Sebastian Poeta; Juan Cappiello; Facundo Barrea; Nahuel Lobo; Gonzalo Guitierrez Taboada; Juan Ignacio Brex; Ramiro Moyano; Damian Arias; Facundo Bosch; Lautaro Casado; Dan Isaak; Facundo Iz; Felipe Ezcurra; Lucas Maguire; Tomas Baravalle; Franco Baldoni; Nicolas Proto.
Włochy A: James Ambrosini; Michele Andreotti; Enrico Bacchin; Nicola Belardo; Rudy Biancotti; Giulio Bisegni; Tommaso Boni; Emiliano Caffini; Carlo Canna; Tommaso Castello (k); Gabriele Cicchinelli; Matteo Ferro; Ornel Gega; Filippo Gerosa; Andrea Lovotti; Maxime Mbanda; Alex Morsellino; David Michael Odiete; Edoardo Padovani; Simone Ragusi; Lorenzo Romano; Jacopo Sarto; Marcello Violi; Michele Visentin; Luca Scarsini; Giovanni Scalvi.
 
Zdjęcia http://site.rugby.ge/
IRB Pacific Nations Cup IRB Nations Cup

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.014.609 liczba odwiedzin od
01.01.2014