banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.779.942 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda II - Kolejka IV08.10.2017


07-08.10.2017 - II liga - Runda II - Kolejka IV
 
O I miejsce
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 32:33 (10:14)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Arka: Jakub Smoliński 15 (3P), Mateusz Bartkowiak 7 (2pd, K), Konrad Chromiński 5 (P), Krzysztof Szpak 5 (P).
Punkty AZS AWF: Miłosz Kasiński 10 (2P), Mateusz Kocoń 8 (4pd), Zahorański 5 (P), Szymański 5 (P), Patrick Steindl 5 (P).
Żółta kartka: Wojciech Szonecki (AZS AWF).
Czerwone kartki: Krzysztof Szpak i Paweł Grzenkowicz (Arka).
 
O IV miejsce
Sparta Jarocin v Legia Warszawa 34:10 (15:5)  /Hubert Bedyński, Edyta Pajor/
Punkty Sparta: Bartosz Włodarek 10 (2P), Kacper Włodarek 9 (3pd, K), Sebastian Jakubiak 5 (P), Piotr Matuszak 5 (P), Jacek Idzikowski 5 (P).
Punkty Legia: Wojciech Woźniak 5 (P), Danny Garcia Abuja 5 (P).
Żółta kartka: Kamil Fidziński (Legia).
 
O VII miejsce
Alfa Bydgoszcz v Rugby Białystok 39:13 (22:3)  /Patryk Kościelniak/
Punkty Alfa: Szymon Krause 15 (3P), Jakub Janecki 5 (P), Marcin Stafiej 5 (P), Jakub Nowacki 5 (P), Kamil Dąbrowski 5 (P), Marcin Dankowski 4 (2pd).
Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 8 (pd, 2K), Artur Sulima 5 (P).
Żółte kartki: Szymon Krause (Alfa), Michał Praczuk (Białystok).
 
O X miejsce
Chaos Poznań v Mazovia Mińsk Mazowiecki 29:10 (10:3)  /Hubert Bedyński, Edyta Pajor, Mateusz Płowens/
Punkty Chaos: Łukasz Stasik 10 (2P), Jakub Frąszczak 9 (P, 2pd), Maxime Witters 5 (P), Hubert Liskowiak 5 (P).
Punkty Mazovia: Sebastian Zawadzki 5 (P), Arkadiusz Głuchowski 5 (pd, K).
Żółte kartki: Jakub Frąszczak (Chaos), Jakub Wieczorek i Sebastian Jaworski (Mazovia).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Rugby Championship 2017 Ekstraliga - FII - Runda I - Zaległości
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.779.942 liczba odwiedzin od
01.01.2014