POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.769.879 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Gdynia: Otwarte Mistrzostwa Rugby Tag18.12.2017


Dużym sukcesem organizacyjno-promocyjnym zakończyły się Otwarte Mistrzostwa VLO w Rugby Tag zorganizowane w Gdyni 12 grudnia br! Aż 22 drużyny wystartowały w czterech kategoriach. Dokładnie połowa zespołów to drużyny naszej szkoły czyli VLO Gdynia oraz Gimnazjum 28 Gdynia! Razem około 140 zawodników i 20 wolontariuszy - sędziów, obsługi medycznej, obsługi technicznej. 
 
W to wydarzenie zaangażowała się społeczność VLO Gdynia, a także Flota Gdynia, Gdyńskie Centrum Sportu, które dostarczyło puchary i medale, reprezentanci Polski Piotr Zeszutek, Wojciech Piotrowicz, były reprezentant Polski Wiesław Woronko jako trener zespołu CKZiU, Karol Czyż trener wicemistrza Polski, Ogniwa Sopot, a w opisywanych zawodach trener drużyny gimnazjalnej z Sopotu. 
 
Klasyfikacje
Szkoły gimnazjalne - dziewczęta
1. Gim23 Gdynia 
2. Gim11 Gdynia 
3. IIa Gim28 Gdynia 
4. IIbc Gim28 Gdynia 
 
Szkoły gimnazjalne - chłopcy 
1. Gim2 Sopot 
2. Gim11 Gdynia 
3. IIbc Gim28 Gdynia 
4. Gim23 Gdynia 
5. SP 85 Gdańsk z oddziałami Gim B
6. IIa Gim28 Gdynia 
7. SP 85 Gdańsk z oddziałami Gim A
8. SP 85 Gdańsk z oddziałami Gim C
 
Szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta
1. Ib VLO Gdynia 
2. IIIb VLO Gdynia 
3. IIIa VLO Gdynia  
4. Ic VLO Gdynia 
 
Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
1. CKZiU 2 Gdynia 
2. CKZiU 1 Gdynia 
3. IIIa VLO Gdynia 
4. IIIb VLO Gdynia 
5. ZSAE Gdynia 
6. Ib VLO Gdynia 
 
Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrano: 
Julia Konkel Gim23 Gdynia  
Wiktor Wilczuk Gim2 Sopot
Wiktoria Czechowska VLO Gdynia
Michał Czajkowski CKZiU 2 Gdynia
 
Piotr Zeszutek
 
Eric Liddell w "Na skrzydłach orłów" "W drodze" nagrodzony w Palermo

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.769.879 liczba odwiedzin od
01.01.2014